Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Mayıs 2018 – 20 Mayıs 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta arkadaşlarınız veya akrabalarınızla toplantılar ve keyifli görüşmeler için farklı ortamlarda buluşabilirsiniz. Sevdiklerinizin davetlerine de katılacağınız sosyal bir hafta olabilir. Bu hafta aşk hayatında romantik ve sevgi deneyimleriniz için ilginç ve biraz dinamik bir zaman olacaktır. Artık, özellikle ailenizin refahı için ya da meşgul olduğunuz işin başarılı gelişimi için planlarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu hafta planlarınızın çoğu iyi seçilmiş olmalı çünkü önümüzdeki haftalarda her birine ihtiyacınız olacak. Şimdi size çeşitli önerilerde bulunacak kişiler olabilir veya profesyonel yaşamınızla ilgili fikirleri tartışacaksınız. Toplantılara davetler her zamankinden daha fazla olacak, ancak zamanınızı sadece eğlence ve zevkle harcamamalı, sorumluluklarınızı aksatmamalısınız.

Terazi burcu bu hafta çatışma ve anlaşmazlıklarla ilgili bazı daha gergin anlar aileniz veya meslektaşlarınızla birlikte ortaya çıkacaktır, ancak çözümlerini ortaya çıktıkları kadar hızlı bulacaksınız. İstenmeyen bir sağlık problemi yaratmamak için kendinize kötü hisler veya duygular bırakmayın. Stresten uzak durmaya çalışın.

Bu hafta, sevginin veya yakın ilişkinin gelecekteki gelişimi kararlaştırılacaktır. Evlilik kararı alınabilir. İlişkinizin nereye gittiğini ve genel olarak ilişkinizin bir geleceği varsa açıklığa kavuşturmak için daha fazla kararlılık göstermek daha iyi olacaktır. Bu hafta önemli kararlar almak ve daha acil değişiklikler yapmak için iyi bir zaman olacaktır.

14 Mayıs – 20 Mayıs Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu Çarşamba gününe kadar bütün hafta süren kısıtlamalardan kurtulacak güçlü bir dürtüye sahip olabilirsiniz. Sonuçlara bakılmaksızın öfkeli davranmamaya gayret edin. Farklı olmanıza ve kendi hatalarınızı tekrarlamamaya gayret etmeniz gerekiyor. Yaşamınızda olumsuzluklara odaklanmak yerine, bu dinamik enerjinin farkında olmak, yaratıcı buluşlara ve yeniden canlanmış bir kişisel hayata yol açabilir. Özgün bir bakış açısı, yaratıcı zeka ya da bilimsel atılımların çalışmalarına yol açabilir, ancak dürtüsel eylemlerden ve tehlikeli risklerden kaçınmalısınız.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Mayıs 2018

Perşembe gününden sonra, hobilerinizden romantik ilişkinize kadar tüm yaşam alanlarına uygulanabilecek yeni bir şey denemek için bir dürtü hissedebilirsiniz. Kalbiniz kıpır kıpır edecek ve yeni bir aşk mümkün olacak. Yenilik istediğiniz için sıkıcı rutine ayak uydurmak zor olabilir. Eğer zaten bir partneriniz varsa, o zaman ilişkinize heyecan katmak isteyebilir ve sürprizler yapabilirsiniz. Eğer bekarsanız yeni birini bulma şansınız var. Bu hafta kendinizi çekici hissedebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status