Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Kasım 2018 – 18 Kasım 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta bir erkekle seyahat edeceksiniz veya akrabalarınız, meslektaşlarınız veya arkadaşlarınızdan bir adamın hayatındaki önemli olayların gelişimini takip edeceksiniz. Bu hafta, başka bir yerleşim yerinde yaşayan İkizler, Terazi veya Kova burcunun altında doğan bir adam hakkında haberlerden etkileneceksiniz. Gerilim çok yüksek olmasına rağmen, bu hafta proje ve fikirlerinizi başarılı bir şekilde geliştirme imkanınız olur. Size maruz kalacağınız strese boyun eğmeyin, ama cesurca devam edin. Çünkü başarılı bir değişim yolunda ilerleyeceksiniz. Hafta boyunca birçok terazi burcu para kazanacak ya da bir adamdan gelecek mali bir belgeye sahip olacak. Bu hafta evinizde kalan veya yakın ya da uzak akrabanızdaki dairelerin bir kısmı hakkında hoş olmayan haberler alabilirsiniz. Bazılarınız, kiraladığınız bir mal veya mülk ile ilgili önemli bir belge, sözleşme veya başka bir görevde bulunacaksınız.

Terazi burcu bu hafta genç Terazi erkekleri şimdiki samimi veya sevgi dolu partnerine daha fazla cömertlik gösterirler. Büyük olasılıkla, şimdi onu bir şeyle etkilemek ya da onunla daha ciddi bir bağlılık arzusunda başarılı olmak isteyeceksiniz. Bu hafta, özellikle bazı iş veya finans işleri ile ilgili ise, 35 yaşın üzerindeki erkekler için iyi bir seyahat olacaktır.

12 Kasım – 18 Kasım Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye kadar eğlence ve heyecan için artan bir istek getiriyor. Bekarsan hoşlandığın biriyle ilk hamleyi yapman için cesaret ve çekiciliğin olacak. Bazı sürprizler eşler arası romantizmi canlandırabilir. Bu aynı zamanda kendini ifade etme veya özgürlüğünüzü sınırladığınızı hissettiğiniz ilişkilerden kopmak için de iyi bir zaman. Bu, sizi başarı ve mutluluktan uzak tutan her şey için de geçerlidir.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Kasım 2018

Cumadan pazara kadar, bir sevgili ile sosyalleşmek, çıkmak ya da kaliteli zaman geçirmek için iyi bir zaman. Artan güzellik, popülerliği, hediyeleri ve arkadaşların ilgisi mutlu eder. Bununla birlikte, kendi cinsiyetinize ait bazı yanlış arkadaşlar da getirebilir. Duygularınızı paylaşmadaki açıklığınız ve dürüstlüğünüz, gerçek arkadaşlığı ve gerçek sevgiyi destekler. Yeni arkadaşlar yapılabilir ya da yeni bir romantizm başlayabilir. Bu aynı zamanda bir tatil veya seyahat başlatmak için de iyi bir zamandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status