Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (25 Aralık 2017 – 31 Aralık 2017)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta yapılması gereken işe odaklanabilirsiniz ve zamanınız ve enerjiniz ile daha üretken ve verimli olabilirsiniz. Bu hafta eğitim ya da iş hayatında yüksek enerjiniz ile dikkat çekiyor olacaksınız. Pazartesi günü Venüs evinize ve aile alanınıza giriyor. Bu sebeple önümüzdeki günlerde en iyi bildiğiniz yerlerde daha çok vakit geçirmek isteyecek, konfor arayışında olacaksınız. Sizi duygusal olarak destekleyen insanlara vakit ayırmak motive edecek. İş hayatında yeni insanlarla tanışarak yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlara daha fazla destek oluyorsunuz. Venüs ayrıca Pazartesi günü Satürn’le aynı hizaya geliyor ve daha disiplinli ve olgun olabilirsiniz.

Hafta ortası, hayatınızdaki insanlar daha fazla önceliğe sahip olabilirler. İlişkilerinizi geliştirmeye ve diğerleriyle daha fazla bağlantı kurmaya çalışabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde hayata daha ciddi bir yaklaşımda bulunabilir ve bir konunun özüne ulaşmanız için çalışabilirsiniz. Hafta sonu, daha iyimser ve maceraperest olabilirsiniz. Sosyal çevrenizde kimseyi kırmamaya çalışın.

25 Aralık – 31 Aralık Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi, Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta yılın son haftası olarak size güçlü duygusal deneyimler getirecektir. Oğlak, Boğa veya Başak burcunda doğan biriyle üzüntü ya da hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Genç bir erkek ile önemli bir görüşme yapma ihtimaliniz var.

Bu hafta tanıdığınız insanlarla ilgili haberler ve hayatlarındaki bazı hayat dramaları yüzünden kızgın olabilirsiniz. Bu yedi gün boyunca, bir kız veya genç bir kadın aracılığıyla bir hediye ya da sürprizin tadını çıkarabilirsiniz. Hafta içi bir kadınla görüşme ya da toplantı söz konusu olabilir.

Ayrıca Bakınız: 2018 Terazi Burcu Yorumu

Genç Terazi erkekleri bir öneri, belge, davetiye veya diğer önemli bilgileri bekliyor olacaklar. Genç terazi kadınları ise yılın son günlerinde özellikle yılbaşı ikramiyesi gibi şans oyunlarında son derece şanslı olabilirler.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status