Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (1 Ocak 2018 – 7 Ocak 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta hedeflerinize odaklanarak ve özellikle de hedefleriniz ve yaşam yolunuzdaki amaçlarınız için plan yaparak haftaya başlayabilirsiniz. Pazartesi günü meydana gelen dolunay uzun vadeli planlarınız üzerinde çalışmaya başlayabilmeniz için sizi hırslandıracak. Doğru yaptığınız ve tutkuyla yaklaştığınız şeyler hakkında ilerleme kaydedebilir ve doğru yolda olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bir gerileme veya gecikme yaşarsanız, yaptığınız şey için yaklaşımınızı ayarlamanız veya tutku seviyenizi değerlendirmeniz gerekebilir. İstekleriniz bu hafta önceliğiniz olabilir. Hafta ortası, geleceğiniz ve umduğunuz şey hakkında daha fazla düşünebilirsiniz. Venüs, Çarşamba günü Neptün’ü olumlu bir şekilde etkiliyor. Daha yaratıcı ve sezgisel olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde kendi başınıza olmanız, plan ve fikirleriniz üzerinde herhangi bir müdahale olmadan çalışmanız veya ihtiyacınız olursa biraz dinlenmeniz için zaman ayırabilirsiniz. Hafta sonu isteklerinize odaklanmak için daha fazla enerjiye sahip olabilirsiniz.

1 Ocak – 7 Ocak Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu için haftanın en iyi günleri Çarşamba ve Pazar olacak. Bu hafta yabancılarla ilgili alacağınız çeşitli haberlere şaşıracaksınız. Yeni tanıdığınız insanlardan bir takım zararlar görebilirsiniz ya da keyfinizi kaçırabilirler. Kötümser ruh hali, geçmişin hüznü, hatalar gibi anları gözden geçirebilirsiniz. Bu ruhsal bunalımlar kısa olacak ve çabucak geçecektir.

Ruya tabir

Hafta boyunca, iş yerinizdeki bir erkekle veya erkek bir meslektaşınızla yeni bir iş konuşması yapmanız olasıdır. Hatta görüşmeleriniz neticesinde ilginç bir durum ortaya çıkabilir. Bu hafta, sevdiklerinizi memnun etmenin ilginç yollarını arayacaksınız, duygusal olarak cömert olacaksınız. Bütçenize ve finansal durumunuza göre sevdiklerinize jestler yapabilir, onları mutlu edebilirsiniz.

Ayrıca BakınızTerazi Burcu Ocak 2018 Yorumu

Bu hafta terazi burcu aşk hayatında romantik hissedecek. Hatta bekar olanlar biri ile flört edebilirler. Hafta boyunca başka bir şehirde yaşayan bir kadından haber bekleyebilirsiniz. Genç terazi erkekleri profesyonel ya da iş planında, eğitimde güçlü bir haftaya sahip olacaklar. 35 yaşın üzerindeki terazi kadınları bu hafta bir şeyler kaybetmemeye dikkat etmeliler ve özel eşyalarına sahip çıkmalılar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status