Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Ekim 2018 – 4 Kasım 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta önünüzde hoş haberler, öneri veya davetler alacağınız bir hafta var. Uzun zaman önce beklediğiniz veya sizin için önemli olan bir şeyi alacaksınız. Sevdikleriniz ile bir araya geleceğiniz bir kutlamada söz konusu olabilir. Bu hafta aşk hayatının performansı için önemli olacak. Önemli bir işin üstesinden de gelmen gerekebilir. Bu günlerde kader, romantik yaşamınızda bencillik veya ikiyüzlülük tavırlarını kabul etmeyecektir. Aşk hayatında beklentilerinin karşılanmaması sonucunda radikal kararlar alman gerekebilir. Hafta içi, 35 yaşın üzerinde bir kadının hayatındaki önemli bir olayla ilgili beklentiniz hakkında size bir hayal kırıklığı getirebilir. Bu kadından gelen haberler sonrasında üzüntü duyulabilir. Bu kadın Terazi, Kova veya İkizler burcu altında doğmuş olabilir, ancak bu gerekli değildir. Hayatında her ne olursa olsun, durum sadece geçici olacak ve hayatındaki bir olay sevinç için bir sebep olacaktır.

Terazi burcu bu hafta sevdiklerine daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsin. Hafta boyunca kendinizden başkaları için endişelenme eğiliminde olacaksınız. Yeni insanlarla tanışmak sizi rahatsız edecek ve duygusal dengesizliğiniz, güvensizliğiniz yüzünden yavaş yavaş veya çok iyi gelişmeyecektir. Hafta boyunca, sizi zor bir duruma sokacak veya önemli bir karar vermeniz gereken bir konumda bulunan bir çocuğun (veya bir gencin) eğitim veya sağlığı ile ilgili sorunlar olacaktır.

29 Ekim – 4 Kasım Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta Pazartesiden cumaya ama Çarşamba günü zirveye çıkan hisler özel hayatında seni zorlayabilir, kafa karışıklığı olabilir. Aşk hayatınız ya da mali durumunuz stres altında olabilir. Zaten bir sevgiliniz varsa, beklenmedik bir olay, üzüntü ve değişimin nedeni olabilir. Eğer çıkıyorsan, yeni bir romantizm kesinlikle heyecan verici olabilir ama çok uzun sürmeyebilir. Finansal rüzgârlar mümkündür, ancak harcamalara da daha fazla dikkat etmelisiniz.

Cumartesi ve Pazar, ebeveynleri ve büyükanne ve büyükbabaları ziyaret etmek için iyi bir hafta sonu olacak. Geçmişe yönelik hatıralar canlanabilir ve eski tanıdıklar ile yeniden bağlantı kurmak olasıdır. Anılarınız ve hayalleriniz de herhangi bir konuda duygularınızı yönlendirecektir. Eviniz, aileniz ve ilişkileriniz hakkında önemli kararlar almak için güçlü içgüdü ve sağduyuya güvenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status