Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Ağustos 2020 – 9 Ağustos 2020)

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta, önemli profesyonel veya iş sonuçlarının tadını çıkaracaksınız. Daha iyi kar veya satış, daha iyi performans ve daha fazlası ile ilişkilendirilebilirler. Bazılarınız maaşınızı artırmaktan, ek bir bonus veya ödül almaktan ve daha fazlasından memnun olabilirsiniz.

Hafta içi, ailevi nedenlerle seyahat etmek için uygun olacaktır. Bunun için özel bir nedeniniz olması muhtemeldir. Konukları ağırlamak veya başka bir şehir veya ülkeden gelecek insanlarla tanışmak mümkündür.

Bu hafta başka bir eve veya başka bir yere taşınmak için iyi bir zaman olacaktır (böyle bir değişiklik planlıyorsanız). Zamanında elinize geçerse şansınız olabilecek bir geç haber öğesi almanız bu hafta sizi rahatsız edebilir.

Bu yedi gün boyunca belgelerdeki gecikmeler veya kırık vaatlerle ilgili hayal kırıklıkları olabilir.

3 Ağustos – 9 Ağustos Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu 

Hafta boyunca, birçoğu tanıdıkları bir kişi hakkında hoş olmayan haberler yüzünden üzülecek. Arkadaşlarla ilgili hoş deneyimler veya sürprizler bekliyoruz. Yeni dostluklar duygusal ve ilginç insanlarla olacak.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

Terazi kadınları tüm sorunlarını ve sıkıntılarını çözmekte zorlanacaklardır. Uzun zaman önce bir fırsatı kaçırdığınızı fark edebilirsiniz.

Terazi erkekleri bir çocuk veya gençler hakkında endişeleri veya kaygıları olacaktır. Bu bir anlaşmazlık, sağlık sorunu veya diğer beklenmedik durumlardan kaynaklanabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status