Terazi Burcu Haftalık Yorumu (9-15 Ekim 2017)

Terazi burçları Ekim ayının ikinci haftasında Jüpiter 2.evine geçmesiyle para, kendine değer, aile, iletişim ve maddi imkanlar alanlarında etkili olacak. Önümüzdeki bir yıl için, odaklanmanız gereken yatırımlarınız olacak. Aktif olarak yeni bir finansal proje arıyorsunuz. Bu ev aynı zamanda beslenme ve besin alımını da gösterir, bu nedenle sağlığınızı iyileştirmek için iyi bir fırsattır. Yeni projelere başlangıç için iyi bir hafta diyebiliriz.

Bu ev aynı zamanda iletişim ve konuşma demektir, bu nedenle yeni diller öğrenebilirsiniz. Yeni bir öğrenmek için bu hafta kursa yazılmak isteyebilirsiniz. Ayrıca halka açık konuşma için fırsatlar da gelebilir. Kalabalık bir topluluk önünde konuşmanız gerekebilir. Öğrendiklerinizi başka insanlar ile paylaşacaksınız. Bu hafta terazi burçlarında yeni beceriler öğrenmek ve başkalarına rehberlik etmek için iyi bir zamandır.

9 – 15 Ekim Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Venüs terazi burçlarında bu hafta kişisel yaşamın 1.evine taşınacaktır. Güneş de bu evde olacak. Yani, kişisel hayatınıza çok odaklanacaksınız. Güneş ve Venüs birlikte kişiliğinizin duyumsal yanını ortaya çıkaracaktır. Küçük sağlık sorunları, herhangi bir gezegen 1.evin içinden geçtiğinde gayet doğaldır.

Bu hafta terazi burçlarında arzularınız ve hırslarınız için çok önemli bir zamandır. Lütfen hayatınız için yeni planlar yapın. Yeni insanlar size iyi gelebilir. Kişisel ve mesleki yaşamınızda yeni başlangıçlar olacaktır. Her iki gezegen de sizi agresif hale getirebilir. Stres altında olabilirsiniz.

Terazi Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Eğer birinden çok hoşlanıyor ve onunla kendinizi özdeşleştiriyorsanız ya da yeni aşk hayatında hayal kırıklığı yaşadıysanız, aşk hayatında enerjiniz yükselecek ve yeniden umutlarınız artmaya başlayacak. Venüs, Cumartesi günü sizin evinizde ilerleyecek ve 7 Kasım’a kadar Terazi’de kalacak. Bu süre zarfında kalpteki meseleler hakkında daha fazla güvende hissedeceksiniz. Sevdiğiniz insana güvenmeye başlayacak, bu yüzden sorun yaşamayacak, daha çok bağlanacaksınız.

Eğer hoşlandığınız biri varsa, ona karşı daha fazla ilgi göstermek isteyecek, duygularınızı belli edeceksiniz. Sonuç olarak, kendisine gerçekten ilgi duyduğunuzu karşı taraf anlayacak. Şu an var olan romantik bir ilişkiyi iyileştirmek için eminiz ki manyetik titreşimler de gönderirsiniz. Aşk hayatınızda problemler bu hafta azalmaya başlayacak. İlaveten, her zamankinden daha güzel görünecek ve böyle hissedeceksiniz. Bu hafta çekiciliğiniz artacak.

Terazi Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Duygusal stres, hem olgunlaşmamış hem de aptalca davranmanıza neden olabilir. Mesleki yaşantınızda kendinizi çok fazla sorumluluk altında hissedebilirsiniz. Sakin olmaya ve alışılmış rutine sadık kalmaya çalışın. Aynı şekilde, Pazartesi veya Salı yeni bir iş aramak veya başlatmak için şanslı bir gün olacak. Bu nedenle terazi burçları haftanın ilk günleri fırsatlara açık olmalılar. Pratik sonuçlara odaklanın. Biraz fazla mesai yapmanız gerektiğini görebilirsiniz. Pozitif olmaya karar verin ve ne yaparsanız yapın, iyi vakit geçirdiğinizden emin olun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status