Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Ocak 2019 – 13 Ocak 2019)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta sizi olumlu duygularla dolduracak veya yararlı bilgiler alacağınız farklı insanlarla toplantılar yapacaksınız. İşinizde gerçekçi olun ve daha yüksek finansal gelir beklentileri, kar veya daha yüksek gelirlerin kararlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Parayla çalışıyorsanız, hoş olmayan bir hatadan kaçınmak veya dolandırıcılık konusunda dikkatli olun. Oğlak temsilcilerinin aşk hayatı dengesiz olacak, belirsizleşecek veya farklı çelişkiler ortaya çıkacaktır. Daha karmaşık olanlar, ilişkilerini ciddi şekilde test edecekler. Genç Oğlak burcu kadınların aşk ilişkilerinde gergin bir hafta olabilir, çabuk sinirlenebilirsiniz.

Oğlak burcu bu hafta ikili ilişkilerde yeni kararlar alınabilir. Bu hafta, bu vaatlerin önemini azaltacak değişiklikler olacağı için, vaat etmekten kaçının veya birinin verdiği söze hemen güvenmeyin. Hafta içi mahkeme ve davaların gelişiminde zor olacak. Yeni tanıdıklarınızla ön görüş almak için acele etmeyin.

7 Ocak – 13 Ocak Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar dikkatlice dinlemek ve konuşmadan önce iki kere düşünmek önemlidir. Sabırsızlık ve sinirlilik sizi agresif yapabilir. Ayrıca, sonuçlara atlayabilir, karar vermenize acele edebilir ve yanlış bir şey söyleyebilirsiniz. Bu yüzden önemli kararlar almanız veya müzakerelere girmeniz gerekiyorsa profesyonel rehberlik isteyin. Çalışmak ve evrak işleri aynı zamanda huzursuz ve itici olmanız durumunda da zarar görebilir.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Ocak 2019

Perşembe-Pazar günleri kişisel gücü ve yaşamınızdaki sonuçları etkileme yeteneğini arttırır. Bununla birlikte, kontrol ve manipülatif davranış gibi taktiklerle de uğraşmanız gerekebilir. Derin araştırmalarla sırları açığa çıkarabilir ve gizemlerin dibine varabilirsiniz. Bu aynı zamanda sorunları temizlemek ve hayatınızdaki gereksiz karmaşayı ortadan kaldırmak için iyi bir zamandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status