Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Haziran 2020 – 28 Haziran 2020)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta, ailenizin diğer akrabalar tarafından kabul edilmeyecek planları veya fikirleri uygulamak isteyebileceğiniz bir hafta önünüz var. Bunun nedenleri çeşitli tartışmalar olabilir, ancak çoğu durumda akrabalarınızın direnci sizi bir hatadan koruma arzusu olacaktır.

Oğlak burcu bu hafta uzun zamandır evliliklerinde zorluklar yaşayan aile üyelerinden bazıları boşanma konusunda nihai bir karar verecek. Aşk hayatınız, bir kadının ortaya çıkması veya derinleşmesi sorunu ile kararsız olacaktır. 35 yaşında kadınlar aşk hayatlarında hayal kırıklığı yaşayabilir veya eşinin gerçek yüzünü çok daha net görebilirler.

22 Haziran – 28 Haziran Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta boyunca işinizi daha iyi organize etmenizi gerektiren daha profesyonel veya iş taahhütleriniz olacaktır. Bir kurumu ziyaret etmeye, önemli bir görüşmeye ya da önemli bir belgeye yerleşme ihtiyacı olacaktır.

Hafta sonu yeni bir iş aramak için elverişli olacak, ancak beklentilerinizin şu anda yaşadığınız ülkede gerçekle uyumlu olmasına izin verin. Bir profesyonel veya iş projesine yeterince çaba gösterdiyseniz, bu hafta iyi gelir. Daha yüksek kar veya diğer finansal avantajlardan yararlanabileceksiniz. Ancak o zaman şans senin tarafında olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status