Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (1 Ekim 2018 – 7 Ekim 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta, bir finansal mesele, özellikle de bir kadınla ya da kadınlarla ilgili hassas sorunlarını çözeceğiniz bir hafta olacak. Cinsiyetinizden bağımsız olarak erkeklerle ilişkiniz oldukça gergin ve öngörülemez olacaktır. Bir erkekle aranızda tartışma geçebilir. Sizden daha genç veya yaşlı olanlarla iletişim kuracaksınız. Sabırsız olacaksınız ve bu daha sık tartışmalara ve çatışmalara neden olacaktır. Aslan, Koç ya da Yay burcunun altında doğan bir kadınla olan ilişkiniz, suçun tamamen size ait olduğu bir yargılamadan geçecektir. Bu haftanın iyi olaylarından bazıları bir çocuk veya genç bir kişi ile ilgili olacak. Onlarla ilgili başarılar, ne kadar tuhaf olursa olsun finansal açıdan yeni fırsatlar doğuracak. Kendi çocuğunuz veya çocuklarınız varsa, hafta boyunca eğitimlerine, belirli yeteneklerin gelişimine ve daha fazlasına yatırım yapacaksınız.

Oğlak burcu bu hafta için sıkıntılar gelecek ve gidecek. Takip eden hafta için çözülmeyen, hiçbir şey beklemede olmayacak. Elbette, her şey kendi eylemlerine ve kararlarına bağlıdır, ama şimdi şansın senin tarafında olacak. İlginç deneyimler bekliyoruz. 35 yaşın üzerindeki kadınların parasal kaynakları veya kazançlarına dikkat etmeleri, para kaynaklarını doğru tahmin etmeleri ve para ile çalışırken dikkatli olmaları gerekir.

1 Ekim – 7 Ekim Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu Pazartesiden perşembeye yoğun bir konsantre ve derin düşünce getiriyor. Bu araştırma için iyi bir zaman ama aşırıcılıktan ve komplo teorilerinden kaçınmalısınız. Sırları açığa çıkarmak ve gizemleri araştırmak kesinlikle anlayışınızı derinleştirecektir. Ciddi konular hakkında konuşmalar yapmak mümkündür ve muhtemelen yoğun ve zihinsel olarak zorlayıcı olacaktır. Ayrıca, çok güçlü fikirleri olan biri fikirlerinizi sorgulamaya çalışabilir.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Ekim 2018

Cumadan Pazar gününe Venüs retrosu, kader olayları ve kader karşılaşmaları yoluyla sevgi ve para için fırsatlar getiriyor. Başkalarına yardım etmek için daha şefkatli ve istekli hissetmelisiniz. Aşk hayatınız artan hassasiyetten yararlanacaktır. İlişkilerde, eski yaraları iyileştirebilir. Özlediğiniz biri ile görüşebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status