Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (4 Aralık 2017 – 10 Aralık 2017)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta küçük işlerinizi tamamlayabilir ve stresten uzak durmaya çalışarak, daha sakin bir hafta geçirmek isteyebilirsiniz. Hafta ortası, hayatınızdaki ve ilişkilerinizdeki insanlara daha fazla odaklanabilirsiniz. Burcunuzdaki Satürn, Merkür ile hizalanır ve Çarşamba günü Mars’a pozitif bir vuruş yapar ve genel olarak daha aktif bir zekaya ve daha fazla enerjiye sahip olabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, araştırma yapabilir ve öğrenmeye istekli olabilirsiniz. İşlerinize konsantre olmakta güçlük çekmeyeceksiniz. Hatta çalışmaya fazlasıyla istekli olacaksınız. Cumartesi günü Mars, Akrep burcuna giriyor ve önümüzdeki haftalarda hayaller kurmak, sosyal çevrenizi genişletmek ve yeni insanlarla tanışmak, bir grupta bir şeyler yapmak, bir sonuca ulaşmak veya bazı değişiklikler yapmak için fırsatlar arıyor olabilirsiniz. Hafta sonu boyunca yeni insanlarla tanışabilir, ufkunuzu genişletebilirsiniz.

Oğlak burçları için haftanın en şanslı günleri Çarşamba, Cumartesi ve Pazar olacak. Hafta işi iş ya da eğitim hayatında tüm hedeflerinize odaklanarak çalışacaksınız. Hatta fazlası ile hırslı olabilirsiniz. Ancak hafta sonu aşk hayatında önemli gelişmeler olabilir. İlişkiniz ciddi bir boyuta taşınabilir, özlemler de bitebilir. Yeni insanlar ile tanışarak, samimi ilişkiler kurabilirsiniz.

4 Aralık – 10 Aralık Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcunda bu hafta, size yakın veya uzaktaki insanlarla daha fazla bilgi veya iletişim kurarak bağınızı güçlendireceksiniz. Uzaktaki birine özlem duyabilirsiniz. Bu hafta, yeni buluşmalar çok duygusal, heyecan verici olacak. Sürpriz buluşmalar da olabilir. Ancak görünürde yeni bir aşk olmayacak.

Hafta boyunca akrabanız olmayan bir kadınla olan ilişkinizde gerginlik olacaktır. Bunun bir çatışmaya neden olması mümkündür ya da sizin için önem taşıyan konularda onunla tartışabilirsiniz. Muhtemelen çözüm, her iki tarafın da yapması gereken uzlaşmadır.

Önümüzdeki iki ay içinde daha karanlık, gergin ya da külfetli bir geleceğe karşı ön görüş sahibi olmak iyi bir fikirdir. Bu, üstesinden gelemediğiniz bir şey değil. Ancak bu dikkatli karar vermeyi gerektirir.

Çoğunuz, bu hafta planlarının başarılı bir şekilde gelişmesinin keyfine varacaksınız. Ancak bu yalnızca, yedi gün boyunca maruz kalacağınız zorlukları ve baskıları daha geniş kapsamlı, felsefi ve sabırla deneyimli olmanız durumunda gerçekleşecektir.

35 yaşın üzerindeki erkekler muhtemelen başka bir şehirde yaşayan genç bir kadın ya da kızla olan romantik ilişkilerinden keyif alacaklardır. Genç oğlak kadınları aileden bir erkekle görüşme yapabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status