Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (6 Ağustos 2018 – 12 Ağustos 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta aşk hayatınızda mutlu anlar yaşayabilirsiniz. Hatta romantik ve sevgi deneyimleri için uygun olacaktır. Önünüzde arkadaşlarınızla görüşmeleriniz var. Birçok kişi tarafından farklı zamanlarda toplantılara davet edileceksiniz. Sosyal bir hafta olabilir, evinize de misafirler gelebilir. Yakın ve uzaktaki insanlarla ilginç sohbetler veya ilişkiler olacak. Bu hafta, başarıya ulaşmada büyük bir ısrarla başaracaksınız, bu da finansal planlarınız için önemli olacak. Büyük ihtimalle ailenizden gelen genç biriyle önemli bir konuşma yapacaksınız. Endişeler veya gerginlikler de aile içerisinde olabilir.

Oğlak burcu bu hafta yanlış anlamalar veya yetersizlik nedeniyle sıkıntılar olabilir. Hoşnutsuz müşterilerle ilgili sorunlar olabilir. Kendi işini yapan kişiler ticari hayatta bazı aksilikler yaşayabilirler. Bu hafta eviniz veya diğer mülkleriniz hakkında zor bir karar vereceksiniz. Bu hafta belli bir süre boyunca depresif ruh halinizin sebebi bir şey olabilir.

Oğlak burcu erkekleri bu hafta, bir noktada onları beklenmedik bir şekilde kolay bir başarıya götürecek zor bir karar vermek zorunda kalacaklar. Oğlak burcu kadınları, bu hafta evleriyle ilgili planlarını veya fikirlerini gerçekleştirmeyi her ne pahasına olursa olsun isteyecekler. Bu hafta, ailenizdeki diğer insanlara karşı sıkıntılı durumlar olabilir. Onları bir şekilde ikna etmeniz gerekebilir.

6 Ağustos– 12 Ağustos Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Cuma’ya kadar samimi ilişkileriniz olumsuz duygular, mesafe veya diğer ilişkiler sorunları nedeniyle stresli hale gelebilir. Bu engellerin çoğu kendi korkularınız veya eleştirilerinizden kaynaklanır. Başkalarının sevgisini ve ilgisini göz ardı etmeyin. Fazla çaba sarf etmek ilişki dramları riskini azaltacaktır. Sorumluluklarını görmezden gelmenin zamanı değil. Birisi size destek olabilir. Görevlerinizi bir an önce tamamlamanız daha iyi olacak.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Ağustos 2018

Cumartesi günü meydana gelen Güneş Tutulması, önümüzdeki aylarda davranışınızı ayarlamanız, taviz vermeniz veya uyumlu olmanızı sağlıyor. Kişisel ve profesyonel yaşamınızda çok enerji dolu olabilirsiniz. Yeni iş girişimleri ve bağlantılar kurmakta çok başarılı olabilirsiniz. İç dünyanızda değişimler ve esneklik olabilir. Bu tutulma hayatta kalma gücünüzü artırır. Cesaret ve mücadele ruhu, aynı zamanda yaratıcı zeka ve bilgelik verir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status