Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Kasım 2018 – 25 Kasım 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta harcamalarınız konusunda bazı aksilikler çıkabilir, ek masraflar ile karşılaşabilirsiniz. Ya da yapılan harcamalardan pişmanlık duyulabilir. Bu hafta finansal olarak hoş olmayan bazı anlarının üstesinden gelmek zorunda kalacaksınız. Bunlar sizin hatalarınızdan veya kazara meydana gelen kesintilerden kaynaklanabilecek durumlar olabilir. Fakat aynı zamanda birilerinin manevi manipülasyonu ve aldatmacasına da konu olabilirsiniz. Sizi kullanmak isteyen kişilere karşı temkinli olun. Genel olarak bu hafta, mali işlerinizde çok dikkatli olun, böylece gereksiz bir kayıp yaşamayacaksınız. Bu hafta için beklentileriniz geliştirme için uygun bir fırsat içerecektir. Ancak neredeyse hiçbir şey kolaylıkla gerçekleşmeyecektir. Hemen hemen her durumda yanlış anlaşılma, küskünlük veya bir tür muhalefet yaşayacaksınız.

Oğlak burcu bu hafta genel olarak, hafta sonu hem olumlu hem de olumsuz yönde çok hızlı bir gelişme gösterecektir. Bu durum hızlı ve makul kararlar gerektirecektir. Yay, Koç veya Aslan olan bir adamdan ilginç bir konuşma ya da öneri gelebilir. Hafta boyunca, başka bir şehirden olabilecek biriyle yeni bir dostluğun tadını çıkaracaksınız. Bu yedi gün boyunca, arkadaş çevrenizdeki kişilerle keyifli duygular yaşayabilirsiniz.

19 Kasım – 25 Kasım Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta Pazartesiden cumaya keyifli sürprizler ve sürpriz karşılaşmalar getirir. Artan özgüven ve cesaret ile birlikte duygularınızı daha rahat dile getirebilirsiniz. Farklı kültürel ya da etnik kökenden gelen alışılmadık tiplerle ya da insanlarla daha iyi geçinebilirsiniz. Ancak bazı insanların davranışlarından kolayca rahatsız olabilirsiniz. Bununla birlikte, bir şeyden diğerine geçme eğilimi, daha fazla odaklanma ve yeni keşiflere yol açar.

Cumartesi ve Pazar günleri, diğer insanların duygularıyla ve çevrenizle daha fazla temas halinde olmalısınız. Artan hassasiyet, herhangi bir negatif enerjinin güçlü bir şekilde hissedileceği anlamına gelir. Ancak, büyük ihtimalle hoş sohbetlerin tadını çıkaracak ve bu hafta sonu güzel bir ortamda olacaksınız. Hayal kurabilirsiniz ve hayal gücü daha canlı ve yaratıcı olacaktır. İyi bir ritim ve ses duygusu, dans ve müzik için mükemmeldir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status