Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Ağustos 2020 – 9 Ağustos 2020)

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta, beklentileriniz gerçekleşir, ancak tatil veya kaygısız bir hafta ile ilgiliyse, hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

Bu yedi gün boyunca, şimdiye kadar ihmal ettiğiniz ilişkilerin veya sorunların özel dikkat gerektireceğini göreceksiniz. Şimdiye kadar tedavisini ertelediğiniz veya terapi için kendi fikirlerinize dayanan sağlık sorunları için de geçerlidir.

Geçmişteki hatalar veya kayıplar size benzer deneyimleri veya bu katılımcılara katılan kişilerle yapılan toplantıları hatırlatacaktır.

Aşk hayatınız, eylemlerinizi yeniden düşünmenizi, daha önce söylenen belirli kararları veya kelimeleri yeniden değerlendirmenizi gerektirir. Eğer şimdi bir aşk ilişkiniz yoksa, arkadaşlarınızla veya özel tanışma siteleri aracılığıyla bir tane oluşturmak için iyi bir zamanınız olacaktır.

Mali işlerinizin gelişimi büyük ölçüde ailenize bağlı olacaktır.

3 Ağustos – 9 Ağustos Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu 

Hafta içi sizin için garip bir şekilde ve büyük olasılıkla beklenmedik bir deneyim veya hayal ile dikkat çekecek.

Hayatınızdaki yeni insanların taahhütleriniz ve kararlarınız üzerinde önemli bir etkisi olacaktır. Kişiliğiniz bu yedi gün boyunca, etrafınızdaki diğer insanların öncü rolü pahasına geri çekilmek zorunda kalacak. Bu iyi olacak ve endişeler gereksiz!

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

Oğlak erkekleri, muhtemelen Balık, Kanser veya Akrep burcunda doğan insanların sözcüklerinin veya eylemlerinin etkisi altında gelecekleri için bazı önemli kararlar alacaktır.

Oğlak kadınları bir sağlık problemi veya diğer stresli durumlarla ilgili güçlü bir gerginlikten kurtulabilecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status