Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (25 Haziran 2018 – 1 Temmuz 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta yeniliklere karşı çok daha açık olmalısınız. Ayrıca gerçekleştireceğinden farklı olayların takip edilmesi için daha büyük beklentileriniz olacaktır. Olaylara tanıklık etmekten ziyade onlara katılmaya daha eğilimlisin. Bazı değişikliklere adapte olmanız gerekebilir. Bir kadının varlığı veya hareketleri hayatınızdaki önemli olayları veya kararları etkileyecektir. Bunların pek çoğu sizden istenmeyecektir, ama eğer sabırlıysanız, hayatınızdaki zor şeylerin bile anlam ifade ettiğini ve anlam kazanacağını anlayacaksınız. Bir kişinin olgunlaşması için bilgi birikimi ve deneyim birikimi yaş veya cinsiyet sınırlaması yoktur. Bu süreç sizin olgunlaşma zamanınız olabilir, bir şeylerin farkına varabilir. Bulunduğunuz durumu kolayca idare edebilirsiniz.

Oğlak burcu bu hafta bir erkek ya da genç bir erkekle ilgili bir toplantı ya da davet, ruh halinde değişim ya da mutluluk yaratabilir. Başlangıçtan bu haftanın sizin için hızlı bir başarı getirmeyeceğini bilmek güzel olur. Her şeyin hayatınızda geri döndüğünü hissedebilirsiniz, bu kesinlikle aldatıcı bir duygudur. Bazı olayların yavaş gelişimi, bu öğelerin ya da başarınıza yardımcı olacak kişilerin ortaya çıkmasını beklemekle ilgilidir. Zamana bırakılan şeyler sizi rahatlatacak. Aşk hayatında daha duygusal olabilir, daha fazla ilgi ve destek bekleyebilirsiniz.

Hafta boyunca, işinizdeki paradan veya çevrenizdeki insanlarla olan diğer ilişkilerden memnun olabilirsiniz. Hafta içi sizin ya da yaşadığınız eviniz (ya da sahip olduğunuz) için satın alma, satma ya da diğer maddi kararlar için elverişli olacaktır. Oğlak kadınları önemli bir karar verecek ya da önemli bir proje başlatacaklar. Oğlak erkekleri ise bu hafta zaman zaman agresif olabilirler.

25 Haziran – 1 Temmuz Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, aşılması zor görünen bazı kısıtlamalar ile karşılaşabilirsiniz. Ekstra yükler ve sorumluluklar size dayatılabilir. İleriye doğru ilerlemenin en iyi yolu, kendiniz tarafından yanıltıcı olabilir neyin sizin için iyi olduğunu anlamanız zor olabilir. Ama sabır, azim ve güçlü bir iş ahlakına güvenebilirsiniz. Bu ciddi veya zor görevleri tamamlamak için iyi bir zaman. Rutin işler, mesleki başarı ya da daha fazla tanınma olsun, memnuniyet ve daha yüksek bir öz-saygı duygusu kazanmalısınız.

Perşembe, Oğlak burcunda, 12 Temmuz Güneş Tutulması’na kadar iki hafta boyunca sizi daha duygusal hale getirecektir. Her zamankinden daha ciddi hissedebilir ve üzüntü, suçluluk veya korku anlarını deneyimleyebilirsiniz. Ancak bu dolunayda da inisiyatif, beceriklilik, güç ve esneklik verir. Değişime ve özgürleşmeye istekli olma fırsatları yaratır. Bu, yaşamınızda istediğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz değişiklikleri yapmak için çok çalışmak için iyi bir zamandır. Öz disiplin ve duygusal olgunluk başarının anahtarlarıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status