Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Nisan 2019 – 5 Mayıs 2019)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta birçoğunuzun aile nedenleriyle veya ailenizle seyahat etmesine neden olacaksınız. Başka bir şehir veya ülkede düğün de dahil olmak üzere yakın ve uzak akrabalarınızla her türlü temas mümkündür. Bu hafta, hanehalkı sorunları veya ekipmanla, kişisel arabala veya karmaşık ekipmanla ilgili sorunlar ortaya çıkacak ve bu da onları çözmek için daha fazla zaman gerektirecektir. Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğan insanlarla ilgili fiziksel nitelikteki eylemlerde dikkatli olun. Hafta boyunca, uzun zamandır beklenen bir şansınız ya da elde etme şansınız olacak, sizin için önemli olan ve henüz tanışmadığınız bir kadının yardımı ile gerçekleşebilecek bir şeyin farkına varacaksınız.

Oğlak burcu bu hafta bir çatışma olursa, tepki vermeden önce düşünün, çünkü belirli beklentileriniz varsa, sonuçların tam tersi olduğu ortaya çıkabilir. 35 yaşında kadınlar bu hafta şanslarına güvenmemeliler çünkü çok tatsız bir durumda olabilirler.

29 Nisan – 5 Mayıs Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta Pazartesiden cumaya, tutkulu romantik buluşmalar için iyi bir zamandır. Eşinizle cinsel ilişkilerde artan hassasiyetin keyfini çıkarabilir ve erotik zevkinizi arttırmanın yaratıcı yollarını keşfedebilirsiniz. Bu ayrıca, artan manyetik cazibenizin büyük olasılıkla gerçek bir ruh eşi veya manevi bir eş olan şefkatli ve sevecen bir kişiyi çekeceği için çıkmanın tam zamanı. Ayrıca, herhangi bir psişik yetenekler geliştirilecektir.

Cumartesi günü Yeni Ay, Oğlak için çok şanslı. Gelecek için umutlarınız ve hayalleriniz üzerinde hareket etme cesaretini ve tutkusunu veriyor. Yapmanız gereken herhangi bir şeyle engellerle veya büyük dramalarla karşılaşmamalısınız. İç huzuru hissetmek tüm ilişkilerinizi normalden daha uyumlu hale getirecektir. Bu aynı zamanda kendinizi ve toplumdaki hedeflerinizi tanıtmak için iyi bir aydır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status