Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (31 Aralık 2018 – 6 Ocak 2019)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta akrabanızla ilgili önemli bir ilişki veya olay ortaya çıkacaktır. Hafta içi birçok yönden duygusal olarak meşgul olacak ve bazı etkinlikler için ön plana veya tutuma ihtiyacınız olacak. Gerginlik, temas kuracağınız insanların veya günlük yaşamınızdakilerle duygusal ilişkileriniz nedeniyle ortaya çıkabilir. Bu hafta temkinli olun ve risklerden, halka açık yerlerde toplanmadan ve daha pek çok şeyden kaçının. Bu hafta sizi gelecekteki annelik veya bir çocuğun doğumuyla ilgili haberler ile memnun edebilirsiniz. Evli olanlar için çok güzel bir hafta olabilir. Hafta boyunca, profesyonel veya ticari bağlantılarınız ve ilişkileriniz olan biri hakkında beklenmeyen haberler alabilirsiniz.

Oğlak burcu bu hafta birçok oğlak burcunun akrabalarıyla bir ev veya lokantada buluşma şansı olacak. Oğlak erkekleri, belli angajmanları üstlenmek ve uygulamak zorunda kalacaklar. Kadınlar bir iş veya iş sözleşmesi, yeni bir işletme, müşteriler ve diğerleri ile ilgili önemli bir karar vermek zorunda kalacaklar.

31 Aralık – 6 Ocak Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta Pazartesiden cumaya çalışkanlık, disiplin ve sabır görev ve yükümlülüklerinize katılmak için gereklidir. Ekstra sorumluluk almanız veya bir mentor veya rehber olarak hareket etmeniz gerekebilir. Bu, başarılar, tanınma ve terfi ile büyük bir memnuniyet zamanı olabilir. Ancak, aynı zamanda bir özelleştirme, güvensizlik ve sıkıntı zamanı olabilir. İşler dağılmaya başlarsa, rotayı değiştirmek ve yeni hedefler koymak için bir sinyaldir.

Oğlak burcundaki Cumartesi günleri Güneş Tutulması, yeni bir başlangıç yapmanıza ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olur. Ciddi ama aynı zamanda iyimser, cömert, hayırsever ve şiirsel bir etkiye sahiptir. Bu, özellikle yaratıcı, müzikal ve sanatsal projeler olmak üzere bir işletmeyi başlatmak veya büyütmek için iyi bir tutulmadır. Dürüstlük ve iyi niyetlerle, küçük projenizi büyük bir işletmeye dönüştürmek mümkündür.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status