Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Ağustos 2018 – 19 Ağustos 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta kendi duygusal ihtiyaçlarınız veya beklentilerinize rağmen, genç bir erkeğin aşk deneyimlerinin bir parçası olmak veya bir parçası olmak zorunda kalacaksınız. Onun danışmanı olabilirsiniz veya bu, kendi ailenizin bir kişinin endişeleri olabilir. Hafta boyunca yanlış satın alma seçimlerini yapabilir, evinizde veya diğer maddi sıkıntılarınızda hane sorunları yaşayabilirsiniz. Bu hafta çoğunuz, yabancılarla yeni tanışıklıklar veya temaslardan kaçınacaksınız, ki bu da gelişim potansiyelinizi büyük ölçüde sınırlayacak. Aslında, ilişkinizde sadece sakin kalmaya ihtiyacınız var. Yeni insanlar yeni duygular yaratmalı veya yeni şeyler öğrenmeli. Kendinizi izole etmeyin çünkü bu sizin zararınıza olacaktır.

Oğlak burcu bu hafta çocuğun ya da çocuk yüzünden tartışmalı bir konuya en iyi çözümü bulmakla sona erecektir. Bazı durumlarda, karar ancak herhangi bir ek harekete gerek olmadan ortaya çıkabilir. Bu hafta, evlilikler için elverişsiz olacak, çünkü gerginlikler tahmin edilemeyecek olan çatışan durumlar yaratıyor. Gizli veya sahne arkası eylemlerini ifşa etmek, aile ilişkilerini sadece yargılamakla kalmayacak, ayrılık veya boşanma için bir neden olabilir.

Mali bir belge veya para ile ilgili bir teklif (büyük olasılıkla başka bir yerden) hafta boyunca dikkatinize sunulacaktır. Bir kişi veya kurumdan başka bir şehirden veya ülkeden para almak mümkündür. Genç Oğlak burcu erkekleri, istedikleri şeyleri, bekleyebileceklerini, herhangi bir sürpriz olmadan, sevdikleri deneyimler için iyi bir haftaya sahip olacaklar.

13 Ağustos– 19 Ağustos Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar her zamankinden daha güçlü, daha çekici ve daha cesur hissediyor olabilirsiniz. Duygularınız ısındığında, insiyatifi alabilir ve tutkuyla hareket edebilirsiniz. Fakat bunun için ayağa kalkacak bir sebep olmadan güçlü duygularınızı kontrol etmek zor olabilir. Yani, huzursuz, sabırsız, hırslı ya da kötü hissetmeye başlarsanız, geri çekilmeniz ve rahatlamaya çalıştığınız bir işarettir. Eğer çalkalanmış bir durumda kalırsanız, öfkenizi kaybedebilir veya mantıksız davranabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Aylık Yorumu

Perşembeden pazar gününe kadar muhtemelen daha iyimser, cömert ve ruhsal hissedeceksiniz. Bu, beşeri bilimleri, sosyal bilimler, mitoloji ve astrolojiyi incelemek için iyi bir hafta. Yoga, hayal ve meditasyon ruhsal gelişiminizi daha da geliştirecektir. Gerçeği aramak için manevi bir arayış içinde olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status