Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Mayıs 2018 – 27 Mayıs 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta şu an sizden uzak olan ebeveynler, daha yaşlı akrabalar veya arkadaşlarla ilgili kutlamalara katılacaksınız. Bunlar daha önceden planlanmış olan davetler olabilir. Belki bir akrabanızın söz, nişan ya da başka bir özel gününe giderek, pek çok sevdiğinizi bir arada görebilirsiniz.  Bu hafta sizin için sürprizler olacak. Müjdeli haberler de alabilirsiniz. İş hayatına dair bazı sıkıntılar varsa, bu hafta çözüm sizde olacak. Artık pek çok şey için daha kontrollü olabilir, sorunları çözmekte daha pratik yaklaşabilirsiniz.

Oğlak burcu bu hafta bir arada yaşadığın insanlar için önemli olan beklenmedik olaylar olacak. Aile içerisinde dolaşan bir haber sizi şaşırtabilir. Belki bu bir bebek müjdesi ya da evlilik haberi olabilir. Bu hafta, muhtemelen bir kredi, mal mülk veya eşya satışı ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Veya herhangi bir nedenle makbuzu gecikmiş olan borçlar ile ilgili beklediğiniz parayı en sonunda alacaksınız. Bu hafta finansal taahhütlerin tamamlanması için iyi bir hafta olacak. Ödemeler zamanında elinize geçecek.

Hafta boyunca, bir davet alabilir ya da kendiniz organize edeceğiniz bir buluşma ya da kişisel bir tatil bekleyiniz. Size kendi aileleri hakkında mutlu bir haber verecek insanlardan bir ziyaret olabilir. Sevdikleriniz ile bir arada özlem gidermek için zamanınız olacak. Aşk hayatında ise geçen haftaki gerilim son bulabilir ve bu hafta sevgiliniz ile yine eskisi gibi iyi anlaşabilirsiniz. Yeni bir aşkın da temelleri atılabilir.

Ruya tabir

21 Mayıs – 27 Mayıs Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta mali planda hafta boyunca, beklentilerinizde herhangi bir değişiklik yapmadan geçecektir. Sadece öngörmediğiniz harcamalara karşı dikkatli olmalı ve ödemeleri zamanında yapmalısınız. Elinize geçen toplu paraya dokunmayarak birikim yapmak ya da ilerleyen zamandaki masraflarınıza saklamak akıllıca olabilir.

Aşk hayatınız yakın geçmişte aldığınız kararlara veya halihazırda aldığınız kararlara dayanarak gelişecektir. Yeni romantik randevular kısa olacak, ancak arkadaşça ilişkiler kurabileceksiniz.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Mayıs 2018

Oğlak burcu erkekleri bu hafta çok duygusal ve duyarlı olacaklar. Bu hafta hayatlarında farklı aşk tutkularına ve deneyimler söz konusu olabilir. Oğlak burcu kadınları için vaatlerinden birini gerçekleştirmek zor olacak. Bunu yaparak, ilişkilerinde kaos ve düzensizlik riskini oluşturacaklardır. Verdiğiniz sözleri tutmamak karşı tarafla aranızı bozabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status