Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Aralık 2017 – 24 Aralık 2017)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta kendinize, kendi isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza odaklanabilirsiniz. Bu hafta enerjinizi kullanmaya çalışın. İş hayatında verimli çalışmalar yapacak ve görevlerinizi rahatça yerine getireceksiniz. Pazartesi günü, Yay burcunda yeni bir ay meydana geliyor. Bu nedenle geçmişe yeniden göz atabilir, bilinçaltında geçmişe yönelik düşünceler gün yüzüne çıkabilir ve takıntı hali alabilir. Ancak geçmişteki bazı konuları artık geride bırakmalı ve geleceğinize odaklanmalısınız. Salı günü, Satürn Oğlak burcuna geçiyor ve Güneş Perşembe günü burcunuza giriyor. Önümüzdeki haftalarda ve yıllarda kendinize, kendi hayatınıza ve isteklerinize daha fazla odaklanabilirsiniz. Kendi meseleleriniz üzerinde çalışabilir, sorumluluk alabilir ve ders çıkarmaya ve olgunlaşmaya çalışabilirsiniz. Satürn Perşembe günü Güneş’le aynı hizaya geliyor. Bu durum bazı konularda daha dikkatli olmanızı sağlayacak. Aynı zamanda çevrenizden övgü alacak şeyler yapabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde daha istikrarlı ve güvenli hissedebilirsiniz. Merkür Cuma günü Yay burcunda gerilemesini sona erdiriyor ve son birkaç hafta içinde geçmişten konularla mücadele etmiş olabilirsiniz. Bu da sizi yalnız hissettirmiş olabilir ve ruhsal çöküntü yüzünden hayatınızı kötü etkilemiş de olabilir. Artık gerileme sona erdiğine göre, dinlenme, bırakma ve devam etme konularında kararlısınız. Bir şeylere son vermek ya da başlamak daha kolay olacak. Hafta sonu, geleceğe yönelik yeni plan ve fikirler üzerinde çalışabilirsiniz.

18 Aralık – 24 Aralık Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu için haftanın en iyi günleri Salı, Çarşamba, Perşembe olacak. Bu hafta oğlak burçları genç bir adam veya bir çocuk tarafından manipüle edilebilir veya hileye maruz kalarak hayal kırıklığı yaşayabilir. Büyük bir kayıp olmayacak, ancak duygusal olarak hoş olmayacak. Kandırılmak sizi sinir edebilir.

Genel olarak, bu hafta çeşitli meseleleri veya farklı sorunları çözmek zorunda kalacağınız için sizin için oldukça yoğun ve gergin olacak. İyi yönden ise yeni tecrübeler edinmek, sorunlar üzerine yoğunlaşarak yeni şeyler öğrenmek size çok şey katacak ve bundan memnun olacaksınız.

Oğlak burcu aşk hayatında bu hafta eşiniz ya da partnerinizle arzularınız ve duygularınız her zamankinden daha yoğun olabilir. Ancak duygularda ani değişiklikler de olabilir. Sabırsız olmanız karşı tarafa itici gelebilir. Mevcut sorunlara anında çözüm bularak uzatmak istemeyeceksiniz. Ancak ilişkinizde kendinizi özgür hissetmek de isteyebilirsiniz.

Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğan insanlarla çatışmaları önlemelisiniz. Yoksa bu kişiler haklı çıkabilirler. Hafta içinde yakınınızdaki kişilerin sağlığına özen gösterebilir veya bir hane halkı sorununu çözmek için sorumluluk alabilirsiniz. Ne yazık ki, bazılarınız tatsız bir duygusal olay yaşayabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status