Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Eylül 2018 – 30 Eylül 2018)

Oğlak burcu haftalık burç yorumunda  bu hafta gelirinizi iyileştirmek için yeni bir fırsat olacak. Bu ek çalışma, maaş zamlar olabilir. Elinize yüklü miktarda para da geçebilir. Bu bir süresir beklenen para olabilir. Sosyal hayatınız canlı olacak. Bu hafta etkinliklerde önemli bir rol, dostane ilişkileriniz ve tanıdıklarınız aracılığıyla gerçekleşecektir. Hafta boyunca birlikte çalıştığınız kişi ile ilgili bir etkinlik yaşayacaksınız: bir meslektaşı, yönetici veya müşteri olabilir. Hafta boyunca, bir seyahat kararı vermeniz gerekecek ya da başka bir eve, köye veya şehre taşınarak ilgili değişiklik yaşayacaksınız.

Oğlak burcu bu hafta yarım kalan işleri ile de ilgilenmek isteyecekler. Bazen bu tür kararlar ruh halinize büyük ölçüde yansıyacaktır. Bu, sizden tereddüt ettiğiniz veya yanlış eylemlerden korktuğunuzdan kaynaklanacaktır. Bu haftanın olumlu gelişmesi, Balık, Yengeç ya da Akrep burcu altında doğmuş insanlarla iletişim kurarken olur. Güzel görüşmeler yapılabilir.

Hafta içi, bir kadınla ilgili bir toplantı ya da duygusal bir olay olabilir. Geçmişte kırgınlıkları  ima eder. Oğlak, Boğa veya Başak burcunun altında doğan biri de sizi kırgınlığını dile getirebilir. Oğlak burcu erkekler, ciddi bir  duygu karmaşası, plan ve ilişki kuracak bir adamla samimi ama sert bir konuşma yapacaklar. Oğlak kadınları, her zamankinden daha duygusal olacak ve bu da melankolik bir duygunun sebebi olacak.

24 Eylül – 30 Eylül Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Pazartesi günü Koç’taki dolunay ilişkinizde radikal kararları temsil eder. Ruhunuzdaki çocukluk anılarınızla ilgili derin bir yara, duygularınız ve ilişkileriniz üzerinde kısıtlayıcı ve iç karartıcı bir etkiye sahip olabilir. Fakat bu dolunay ayrıca, engellerin ve yalnızlık, samimiyet, değişim ya da başarı korkularınızın üstesinden gelmek için cesaret ve fırsatlar sunar.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Ekim 2018

Cumadan pazara, muhtemelen her zamankinden daha duygusal olarak duyarlı hissedeceksiniz. Çok fazla veya çelişen duyguyu hissetmek, kafa karışıklığına ve gerginliğin artmasına neden olur. Ama kabuğuna çekilme ve izolasyon utanç verici bir duygusal göstergeden daha kötü olabilir. Paranoya ve şüphe, bu ilişkiyi gerçekten zehirleyebilen bir güvensizliğe yol açabilir. Doğru dengeyi bulmanın anahtarı, kendinizde, başkalarında ve evrende güven ve inançtır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status