Oğlak Burcu Haftalık Yorumu (16-22 Ekim 2017)

Haftalık oğlak burcu yorumunda bu hafta Merkür akrep burcunun gizemli sularına taşınacak. Bu da oğlakların 11.evinde gerçekleşiyor olacak. Bu ev oğlaklarda arkadaşlıklar, toplu projeler, uzun vadeli projeler, çocuklar, etkinlikler, umutlar, dilekler ve kazanımları tetikleyecek diyebiliriz. Merkür gezegeni burçlarda iletişim, teknoloji ve mantıksal analizi temsil eder. Önümüzdeki birkaç gün boyunca, her şeye mantıklı bir şekilde yaklaşmalısınız. 17 Ekim 2017 tarihinden başlayarak 5 Kasım tarihine kadar gerçekleşecek bu etkide oğlaklar hayatlarının her alanını gözden geçirecekler. Bu da bazı şeylerden vazgeçerek, yeni kararlar almanızı sağlayabilir. Çevrenizi gözlemleyerek, size fayda sağlayan şeylere yöneleceksiniz. Her şeyi bu hafta fazlasıyla irdeleyebiliriz. Hem maddi hem de maddi yönden kayıp yaşamamak için bu hafta çok kontrollü olacaksınız. Çok fazla sorumluluğunuz olabilir.

Uzun vadeli kişisel ve mesleki ilişkileriniz çok önemli olacak. Bu hafta sosyal yaşantınız ağır basabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Oğlak burçlarının şu günlerde başkaları ile iletişim kuracakları çok şey olacak. Takım arkadaşlarınızla veya arkadaşlarınızla agresif olmayın. Lütfen sabırlı olun ve hemen tepki vermeyin. Kendinizi korumak için başkalarını görmezden gelmeyin. Sizi yanlış anlayabilirler. Lütfen fikirlerinizi sunarken, sabırlı olun ve bu hafta daha çok dinleyen taraf olmaya gayret edin. Lütfen mantıklı planlar yapın. Takım tartışmaları ortaya çıkacaktır. 19 Ekim yeni ay ile birlikte yeni fikirler ve yeni projelere hazır hissedeceksiniz. Kariyer yönünde şansınız devam ediyor olacak. Hafta sonu maddi imkanlarınızı gözden geçirebilir ve birikim yapmak isteyebilirsiniz.

16 – 22 Ekim Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Salı gününden itibaren oğlak burçları arkadaşlıklarında görünür değişiklikler olabilir. Takım arkadaşlarınızla görüş farklılıklarınız olabilir. Eski arkadaşlarınızla aranız açılabilir, mesafe koyabilirsiniz ve yeni insanlar hayatınıza girebilir. Lütfen yeni dostluklara ve sosyal ortamlara hazır olun. Ekip çalışması yapmanız gerekebilir. Perşembe günü sonrası ekip çalışmasına yatkın ve adil olacaksınız. Venüs gücü terazi burcunda ilerlemesi ile birlikte otoriter insanlarla tanışabilir, fayda sağlayabilirsiniz. İnsanlara karşı nezaketi elden bırakmayın ve dikkatli konuşmalar yapın. Her ortama uyum sağlamanız ve göze batmamanız bu hafta önemli olacak. İş hayatında başkaları ile kuracağınız güçlü ilişkiler sayesinde ilerleyen günlerde yeni fırsatlar oluşabilir.

Bu hafta oğlak burçları için aynı zamanda sevgi ve çocuklar önemli olacak. Evli oğlaklar aileleri ile vakit geçirmek, onlarla daha yoğun ilişkiler kurmak isteyebilirler. Ancak romantik ilişkiler konusunda endişeleriniz olabilir. Çocuklarınız hayatınızın büyük bir parçası haline gelebilir. Onları anlamada çok esnek olmanız gerekir. Bu kolay bir geçiş dönemi değil, lütfen sabırlı olmaya çalışın. Ebeveynlik sizi bu hafta zorlayabilir. Anlayışlı olmanız gerekiyor. Aile ile ilişkilerde de tepkili olmamalı, daha sakin davranmalı, ne istediklerini dinlemelisiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu hafta sevgi ve bir arkadaşınızla olan ilişkilerde en derin arzularınızı paylaşmak için mükemmel bir zaman olacak. Arkadaşınıza güven vermek ve sırlarınızı paylaşmak isteyebilirsiniz. Bu hafta ihtiyaçlarınız hakkında tam bir netlik kazanmanın bir yolu olarak arkadaşlarınızın tavsiyelerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Buna ek olarak, aşk hayatınızda bu hafta arkadaşlarınızın önerilerine ihtiyacınız var. Kimden uzak durmanız ya da kimi hayatınıza sokmanız gerektiği konusunda size yol gösterebilirler.

Arkadaşlarınız bu hafta size yakınlaşmak isteyen, ancak size ileride zararı dokunacak kişiler konusunda ilk uyaran olacaklar. Dostlarınız aşk hayatınızda size önemli tavsiyeler verecekler. Bu hafta oğlak burçları ilişkilerde arkadaşlarını dinlemeliler. Arkadaşınız sizin için en iyisini istiyor. Evli olan oğlaklar için öncelik çocukları olacak. Eşinizi ihmal edebilirsiniz. İş ve ev hayatı arası denge kurmak zor olacak.

Oğlak Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Bu hafta oğlak burçları yeni fırsatları tepmek yerine değerlendirmeliler, yeni fikirlere açık olmalılar. Salı gününden itibaren iş sorumluluklarınız artabilir. Mesleki yaşantınızda patronlarınız ve çalışma arkadaşlarınızla güçlü ve dengeli ilişki kurmanız gerekiyor. Onlarla tartışmaya girmekten kaçının. 19 Ekim sonrası iş hayatında beklenmedik sürpriz gelişmeler olabilir. İş değişikliği yapabilir ya da kariyerinize bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Bilgili insanlarla çalışmak size bu hafta fayda sağlayacak. İş hayatında önemli kişilerle tanışmaya çalışın ve iş çevrenizi genişletmek için çaba gösterin. Yeni iş bağlantıları beraberinde yepyeni fırsatlar oluşturabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status