Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (25 Haziran 2018 – 1 Temmuz 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta hayatınızdaki sıkıntıları gidermek için daha fazla konsantrasyon ve kararlılığa yöneleceksiniz. bazı sorunları hemen aşmak isteyebilirsiniz. Eğer bu size gerginlik veren insanlarla bir bağlantısı varsa, onları hayatınızdan çıkarmaya hazır olacaksınız. Sizi strese sokan kim varsa bu hafta uzak durmanız daha hayırlı olabilir ve sakin bir hafta temenni edebilirsiniz. Hafta boyunca bir kız ya da genç bayan olayıyla uğraşacak ve elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaksınız (tabi ki sadece finansal olarak değil). Daha da önemlisi, bu hafta, planlarınızı haftalar ve aylar boyunca daha net bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olacak farklı etkinliklere katılabilirsiniz. Bazı engeller, zorluklar veya endişeler geride kalabilir.

Kova burcu bu hafta özel hayatınızda sürprizler daha fazla olacak, ama bu günlerinizi daha renkli ve duygusal hale getirecek. Böyle bir durumda hiçbir neden bulamamalısınız (özellikle görüşünüzde olumsuz bir şey varsa). Eğer sizinle uğraşan biri varsa aranızda gerginlik geçebilir. Aşk hayatında ise bu hafta beklentileriniz yüksek olacak. Ancak güven sorunları sebebi ile haksızlığa uğrayabilirsiniz.

Hafta genelinde, işiniz ve profesyonel gelişiminiz için harika olacak. Bir noktada beklenmedik olaylar, size bazı avantajlar sağlayacaktır. Kova kadınları, sağlıklarına, terk edilmiş tıbbi veya diş hekimliği prosedürlerine ve daha fazlasına daha fazla dikkat etmek akıllı olacaktır. Kova erkekleri evde ve iş ilişkilerinde zorluklar ile mücadele içerisinde olacak, daha sinirli, sabırsız, huzursuz olacaktır.

Ruya tabir

25 Haziran – 1 Temmuz Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar dinlenmek ve hayatın tadını çıkarmak için iyi bir zaman. Her zamankinden daha sevecen ve pozitif hissettirmeli, bu da aşk hayatı, sosyalleşme ve her türlü zevkli aktivite için iyi bir zaman. Bununla birlikte, eğer randevu alırsanız, sadece bazılarını almak için standartlarınızı düşürme eğiliminiz olabilir. Ekstra önlemler tavsiye edilir. Beslenmenize dikkat etmeli, aşırıya kaçmamalısınız.

Cumadan pazara kadar, gergin ya da endişeli hissetmenize neden olacak günlük rutininize ve etkileşimlerinize heyecan ve değişim getiriyor. Planları değiştirmeye zorlayan beklenmedik haberler alabilirsiniz. Ancak, orijinal fikirlere ve atılımlara yol açabilecek şeyleri farklı bir bakış açısıyla görebileceksiniz. Şansın başkalarıyla karşılaşması mümkündür. İnternet, öğrenmek, fikirleri paylaşmak ve yeni insanlarla tanışmak için harika bir yol sunuyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status