Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (6 Temmuz 2020 – 12 Temmuz 2020)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta, ailenizde çok daha duygusal olarak farklı olaylar yaşayacaksınız. Bir sürpriz, beklenmedik konuklar veya uzun zamandır beklenen bir teklif, kişisel bir tatil ve çok daha fazlası ile ilgili olabilirler. Bu, bir geliştirme süreciyle bitireceğiniz hafta olacak ve yeni bir başlangıç ​​için temelleri atacak.

Herkes için farklı olacak, ancak çoğu durumda parlak bir olay veya deneyim ile hissedilecek. Hafta, muhtemelen tanıdığınız biri için kötü haberlerle ilgili bazı olumsuz deneyimler de getirebilir.

Bu yedi gün boyunca, taahhütlerinizin çoğu önemli olacak ve gelecekteki yaşam tarzınızı belirleyecektir. Hafta, mahkeme veya davalara katılmak için uygun olacaktır.

Bu yedi günlük süre boyunca, gelecek planlarınızla ilgili şeyleri cesurca planlayabilir, çizebilir ve düzenleyebilirsiniz.

6 Temmuz – 12 Temmuz Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta boyunca Meslektaşlarınızdan veya benzer düşünen kişilerden insanlar yaşamınızda önemli bir rol oynayacaktır. Hafta boyunca, nereden geldiklerine bakılmaksızın alacağınız fırsatları veya şansınızı göz ardı etmeyin.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Çatışmalar makul, tutumlu kelimeler ve argümanlarla olmalıdır. Duygularınızın farklı veya belirsiz açıklamalar ile yayılmasına izin vermeyin. Kadınlar kişisel eşyalarını, belgelerini veya bilgilerini unutabilir veya kaybedebilir. Erkeklerin sevinç, aşkta veya samimi yaşamlarında hoş deneyimler için bir nedeni olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status