Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (6-12 Kasım 2017)

Haftalık kova burcu yorumunuzda bu hafta Merkür gezegeni iletişim, teknoloji ve medya gezegeni, arkadaşlıklar, toplu projeler, uzun vadeli projeler, çocuklar, karlı yatırımlar ve sosyalliğin 11.evine taşınacaktır. Merkür, uzun vadeli ilişkiler için yeni fikirler getirecektir. Gelecekteki projelerinizle ilgili çok fazla iletişim olacak. Sonuç olarak, biri tarafından yönlendirilebilirsiniz. Takım tartışmaları olacak. Tarafınızdan sağlanan fikirler takdir edilecektir. Ancak ilk başta uzlaşmak zor olabilir. Bu hafta iletişim kurarken sabırlı olmanız gerekebilir. En başta yanlış anlayabilirsiniz. Ancak sonrasında karşılıklı fikir uzlaşması sağlanacak. Uzun vadeli bir iş ya da aşk ilişkisi söz konusu olabilir.

Yeni bir kurs ya da başka bir etkinlik grubuna katılabilirsiniz. Yeni arkadaşlar dikkatinizi çekecek. Tanıştığınız insanlar ile kısa sürede sağlam ilişkiler kurabilirsiniz. Arkadaşlıklarda görünür değişiklikler de görülür. Birçok takım etkinliği ortaya çıkabilir. Ekip çalışmalarına bu hafta çok yatkın olacaksınız. Yardım etkinliklerine de katılabilirsiniz. Hayır işleri yapabilir, daha faydalı işler içerisinde bulunmaktan bu hafta mutluluk ve huzur duyabilirsiniz. Bu hafta geleceğiniz için çok önemli bir zamandır. Kâr ve kazançlarınızı planlamakla meşgul olacaksınız.

6-12 Kasım 2017 Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Venüs, sevgi, para ve lüks gezegeni iş, patron ve sosyal onur 10.evine taşınacaktır. Bu, yaratıcı projeleriniz için hayati bir zamandır. Reklam öğesi alanından yeni fırsatlar alabilirsiniz. İnsanlar sizin içinizdeki yaratıcı kişiyi fark edecekler. Fikirleriniz ilgi çekecek. Bu projeleri başarılı bir hale getirmek için ekstra bir mesafe kat edeceksiniz.

Patronlarınız aktif olarak kariyerinize katkı sağlayacaklar. Size daha fazla sorumluluk vereceklerdir. Çalışmanızın iyileştirilmesi gerekecek ve mükemmele ulaşmanıza yardımcı olacaktır. İşiniz için tanınabilirsiniz. Yaptığınız işlerde ün sahibi olmaya başlayabilirsiniz. İsminizi kariyeriniz ile duyurma şansınız olabilir. Bu iyi ama hedeflerinize ulaşmak için çok çalışmanız gereken bir zaman.

Kova Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bekarsanız iş hayatından biri ile görüşmeye başlayabilirsiniz. Ya da çalışma ortamında biri ile aranızda elektrik olabilir, randevulaşarak birlikte vakit geçirme şansı elde edebilirsiniz. Bir başka olasılık, sizin ve eşinizin birlikte yeni bir iş kurmayı düşünüyor olmasıdır. Bazı çiftler için bu zor olsa da, sizin durumunuzda muhteşem bir fikir gibi görünüyor. Bu hafta siz partnerinizle araştırma yapmak veya girişim sermayesi arayışı içinde olmakla meşgul olabilirsiniz. Sevdiğiniz insan ile aynı zamanda iş ortağı olma şansınız var. Birlikte bir proje fikriniz bu hafta gündeme gelecek.

Kova Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Bu hafta ne yaparsanız yapın, kendinizi güvende hissedeceğinizi göreceksiniz. “Keyif alıyor muyum?” senin sloganın olmalı. Bu hafta rahatlamak ya da iş hayatında başkalarını tanımak için iyi bir zamandır. Güvenilir bir şekilde iş başvurusunda bulunabilir veya herhangi bir yeni başlangıç yapabilirsiniz. Kendiniz veya başkaları için mükemmellik talep etmeyin. Daha önce yaptıklarınızı gözden geçirmek ve eleştirmek için istekli olun.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status