Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Nisan 2019 – 21 Nisan 2019)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta kadınların sorunlarına veya aralarında ortaya çıkabilecek çatışmalara karışmaktan kaçının. Hiçbir konuda yardımcı olamayacaksınız, ancak kendi taraflarına istenmeyen tepkiler verebilir. Bu hafta, özellikle yeni müşterilerle veya iş ortaklarıyla çalışmanız gerekiyorsa, iş yerinizde mantıklı ve dikkatli olun. Diğer insanların eylemleriyle ilgili sonuçlarınıza acele etmeyin, ancak gelişimlerini görmek için bekleyin.

Kova burcu bu hafta beklenmedik bir dram veya olaya şahit olacaksınız veya bununla ilgili haberleri alacaksınız. Tüm nakit veya mali açıdan önemli belgeleri düzenlemek için bu hafta kullanın. Hafta sonu, pahalı mal veya mülklerin alım satımında faydalı olacak.

15 Nisan – 21 Nisan Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye aileniz ve eşiniz için daha fazla kendinizi güvende hissedeceksiniz. Ancak, kamuya açık duygu gösterimleri ile değil, pratik yöntemlerle onlara ne kadar önem verdiğinizi gösterme eğiliminde olacaksınız. Göreviniz yiyecek, barınak ve ağlamak için bir omuz yoluyla beslenme ve rahatlık sunmaktır. Görev ve sorumluluklarınızı özen ve sabırla yerine getirebilirsiniz. Paylaşılan sorumluluklar da dikkate alınmalıdır.

Cumadan pazara, kendinizi taklit etmeye veya numara yapmaya gerek kalmadan kendiniz olmaktan rahat ve güvende hissetmelisiniz. Eğer çalışmak zorundaysanız, iddialı enerjiyle işe odaklanıp iyi bir şekilde çalışabileceksiniz. Eğer rahatlamak istersen, hissetmeden başarabilirsin, başka bir şey yapmalısın. İsterseniz veya sadece katılmak istiyorsanız liderlik yapabilirsiniz. Bu aynı zamanda kendinizi ve hedeflerinizi halka tanıtmak için iyi bir zamandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status