Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Kasım 2018 – 25 Kasım 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta bekar olan kişiler için aşk mümkündür. Bu hafta muhtemelen başka bir yerde yaşayan bir kişiyle ilişki kurmaya odaklanacaksınız. Uzak mesafe bir aşk ilişkisi olabilir. Bu plandaki ilginç bir gelişme olabilir. Başka bir şehirde ya da ülkede yaşayan bir sevgilisi olan kişiler (eğer varsa) ilişkilerine romantik sürprizler katabilirler. İlişkinizin heyecanı artabilir. Genel olarak, bu hafta aşk hayatınıza mutluluk getiriyor. Eğer bekarsanız, kesinlikle yeni ve umut verici bir şey için bu uygun zamanı kullanın. Gerçeği düşünün ve çıtayı fazla yükseltmeyin. Hafta boyunca, İkizler, Terazi veya Kova burcunun altında doğan insanlarla keyifli duygular yaşayacaksınız.

Kova burcu bu hafta aile içi maddi konularda gerginlik olabilir. Bazı harcamalar sizi daha fazla tasarruf yapmaya zorlayabilir. Pek çok kişi, bu yedi günde zor bir söz veya taahhüdü yerine getirmek için çocuklarla ilgili bir karar almak zorunda kalacak. Başarısız olursanız, başarısızlığınız ya da ihtiyacınız olanı yapmadığınızın birçoğunu üzeceklerini biliyorsunuz.

19 Kasım – 25 Kasım Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu bu hafta Pazartesiden cumaya, sizdeki enerji birikmesi heyecan verici ama aynı zamanda biraz korkutucu hissettirebilir. Özellikle Çarşamba günü gerçekleşen bir şans ya da beklenmedik olay, sizi rutin, davranış ya da planlarınızı değiştirmeye zorlayabilir. Değişen koşullara esnek ve adapte olmak önemlidir. İnatçı olmak ya da aşırı tepki vermek konumunuza ve beklentilerinize zarar verir. Yönü tamamen değiştirmenize gerek kalmaz, ancak küçük ayarlamalar yapın.

Cumartesi ve Pazar, muhtemelen diğer insanlarla birlikte olmak ve eğlenmek isteyeceksiniz. Bu eski arkadaşlarla görüşmek ya da aile ile vakit geçirmek için harika bir hafta sonu olur. Mevcut tüm ilişkiler sıcak olmalı ve duygusal büyümenin tadını çıkarmalı. Duygularınızı paylaşma isteğiniz nedeniyle yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Aranızdaki buzları kırabilir ve gerçekten samimi ve iyi huylu görünecek şekilde ilişkinizi geliştirebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status