Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Nisan 2018 – 29 Nisan 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta eğlenceye zaman ayırabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Şimdi küçük şeyler sizi mutlu edecek. Sahip olacağınız bir şeyle de neşeniz artabilir. Bazı güzel gelişmeler yüzünüzde gülümseme ve iyi bir ruh hali getirecek. Sizden kaynaklanan yaşam masraflarını da anlayacaksınız. Ara sıra toplantılar ve telefon görüşmeleri aracılığıyla her gün birileri ile görüşme içerisinde olacaksınız. Hırsızlık, dolandırıcılık ya da arkadaş ya da akrabaların yaşamındaki diğer benzer sorunlar hakkında haberlere üzüleceksiniz. Hafta içi planlarınızda beklediğinizden tamamen farklı bir yönde çeşitli sürprizler veya değişiklikler olacaktır. Ama belki de en büyük sürpriz kendi evinizde gerçekleşecek.

Bu hafta kazanç zamanı, sizin için bir başarı dalgası olarak adlandırılabilir. Mülk davalarını çözmek veya sahip olduğunuz bir malla ilgilenmek için iyi bir zamanınız olacak. Evinizde, daha iyi olanaklar ya da önemli ev aletlerinin değiştirilmesiyle ilgili önemli değişiklikler yapabileceksiniz. Kova kadınları, önemli bir başarıya ulaşmak için (çoğunlukla kariyerinizde) çabalarınızı engelleyen insanlarla ilgili sıkıntılarla sonuçlanacak zamanı alacaktır. Kova erkekleri tembellik ile değil, kolaylıkla sonuç alabilecekleri güçlü bir döneme sahip olacaklar.

23 Nisan – 29 Nisan Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Tüm hafta boyunca daha pozitif olacaksınız. Özellikle Perşembe günü enerji seviyeleriniz yoğun, ancak iyi düzenlenmiş olacak. Bu size hedeflerinizi ve tutkulu arzularınızı karşılamak için dayanıklılık ve kuvvet verir. Bu hafta daha önce yapılması zor görünen sert projeleri ele almak için iyi bir hafta olacak. Erteleme olmayacak ve işlerinize de kolaylıkla odaklanabilirsiniz. İçinde derin bir şey seni etkiliyor, ilkel bir hayatta kalma içgüdüsü olabilir. Gelecek endişeleri olabilir. Bu enerji liderlik almak ve üstlerde güçlü bir izlenim yaratmak için mükemmeldir. Tehditler ve kışkırtma karşısında ayağa kalkacak ve savaşacaksınız.

Akrep burcunda Pazar günü meydana gelen dolunay ile birlikte özellikle kadınlarla ilişkiniz iyi olacak. Aile ve diğer yakın ilişkiler ile evde stres ve sorun yaratma potansiyeline sahip kişilere karşı sakin kalmanız gerekir. Her türlü tartışmadan uzak durun. Ancak, bu yeni ortaklıkların bağlayıcı, resmi ve yasal olması için iyi bir dolunay olacak. Bu gelenek, tören ve kutlamalar için de iyi bir dolunay denilebilir.

15 Nisan‘dan bu yana yeni projeler, ilişkiler ve ortaklıklar şu an için iyi bir şansa sahip olacak. Bu sevilen biriyle daha derin duyguları paylaşmak için iyi bir dolunaydır. Görev ve sorumluluklarınızı özen ve sabırla yürütebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status