Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (1 Ocak 2018 – 7 Ocak 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta enerjiniz yüksek olacak ve haftaya daha hırslı, tutkulu başlayacaksınız. Pazartesi günü meydana gelen dolunay ile birlikte iş hayatında daha üretken ve verimli hissetmeye başlayabilir, zamanınızı ve enerjinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Çok sayıda küçük proje, görev ve iş çıkabilir, bu sebeple planların dışına çıkılabilir. Ancak yapılacak görevleri programlamanızda fayda olacak. Kendinizi fazla zorlamayın. Aksi takdirde beyniniz ve bedeniniz yorgun düşebilir. Uranüs, Salı günü gerilemesini sona erdiriyor. Bu sayede kendinizi her zamankinden daha özgüven sahibi ve hırslı hissedebilir, yeniden hedefleriniz yolunda hızla ilerlemeye, işlerinizi yoluna koymaya başlayabilirsiniz. Hafta ortası, sevdiklerinizle vakit geçirebilir ve ilişkileriniz üzerinde pozitif enerjiniz hakim olabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde başkalarıyla duygusal bağlarınız güçlendirebilir. Uranüs Cumartesi günü Merkür’e olumlu bir şekilde isabet ediyor. Bu nedenle daha çekici ve etkileyici olabilirsiniz. Başkaları üzerinden güzel etki oluşturmanız olasıdır. Hafta sonu yeni fikirler ve planlar üzerine düşünmek isteyebilirsiniz.

1 Ocak – 7 Ocak Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu için haftanın en iyi günleri Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta bir kız veya bir kadınla ilgili önemli görevler veya olaylar olabilir. Bir erkeğe ilişkin sevindirici bir olay ya da kutlama da söz konusu olabilir. Bu haftaki heyecan verici gelişmeler, eski ve yeni tanıdıklarınız ya da yurtdışı da dahil olmak üzere uzaktaki insanlarla ilgili olacak. Sevdiklerinizle bir araya gelerek özlem giderme şansı yakalayabilirsiniz. Bu kişilerle finansal ilişkileriniz olabilir. Yeni tanıdığınız insanlar ile mesafeli olmanızda fayda var.

Bu hafta sonu seyahat ediyorsanız, ulaşımla ilgili gerginlik nedeniyle sorunlar çıkabilir. Ya da birlikte yolculuk yaptığınız insan sebebi ile problem yaşayabilirsiniz. Aileniz ile birlikte vakit geçirmek bu hafta sizin için önemli olabilir. Akrabalarınızla veya evinizde ve sizi ziyaret edecek insanlarla hoş sohbetler yaşanabilir.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Ocak 2018 Yorumu

Bu hafta bir akraba ya da arkadaşların ailesi ile ilgili yaklaşmakta olan büyük bir olayla ilgili haberler duyabilirsiniz. Genç kova kadınları önemli kararlar veya değişiklikler yaşayabilir ve bir devlet makamı veya adli kurumla temas kurabilirler. 35 yaşın üzerindeki kova erkekleri başarı, başarılmış görev veya duygusal bir şey nedeniyle sevinç veya memnuniyet fırsatı bulacaklardır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status