Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (1 Ekim 2018 – 7 Ekim 2018)

Kova burcu haftalık yorumunda bu hafta sizden daha önce verilen bir sözü tutmanızı isteyen biri olabilir. Yakın akrabalarınızla daha fazla temas kuracağınız bir haftada olur. Aranızdaki daha yoğun iletişimin sebebi, ailenizde yaklaşan toplantılar veya diğer önemli etkinlikleri organize etmek olabilir. Bazılarınız bir nişan veya düğün, doğum günü partisi veya diğer aile etkinliklerine katılmak için seyahat edecek. Aşk hayatınız eşinizle olan ilişkinizde daha büyük bir duygu göstermenizi gerektirir. İkizler, Terazi veya Kova burcunun altında doğan bir partneriniz varsa, bu haftaki deneyimleriniz çok farklı, daha dinamik olacak ve özel anılarınız olacak. Bununla birlikte, finansal açıdan, kişisel nakit kaynaklarınızı harcamaya ve kaydetmeye çok daha pratik, dikkatli olmanız gerekecektir.

Kova burcu bu hafta dürtüsel maliyetlerden kaçının; gereklilik olmayan ürünler almayın. Kolay para, kumar ve daha fazlası için önerilerden kaçının.İşinizde bir meslektaş veya müşteri ile ilgili özel (ama olumlu) bir etkinlik yaşayacaksınız. Arkadaş çevrenizdeki veya tanıdıklarınızdaki kişilerden yeni veya ek işler için öneriler almak mümkündür.

1 Ekim – 7 Ekim Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova burcu Pazartesiden perşembeye, başarılı olmak için normalden daha kararlı ve amaca yönelik hissedeceksiniz. Artan güç ve etki, kötüye kullanmadığınız sürece sizin yararınıza olacaktır. Kişisel kazanç başkalarına, özellikle de insan gruplarına yardım etmekten gelecektir. Bu hafta sırları açığa çıkarmak ve gizemleri çözmek için iyi bir zamandır. Aşk hayatınızda yoğun etkileşimlere veya yeni bir romantik ilgiye yol açabilir.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu Ekim 2018

Cumadan pazar gününe romantizm, rahatlama ve hayal kurmak için iyidir. İdeal sevginizi hayal etmenin yanı sıra, herhangi bir yaratıcı projeye el koyabilir ve güzel şeyler yaratabilirsiniz. Bu, daha az şanslı insanlara veya nesli tükenmekte olan hayvanlara yardım etmek için bir hayır kurumuna veya başka bir organizasyona katılmak için iyi bir zaman olabilir. Aşk hayatınız artan hassasiyetinizden yararlanacaktır. Rahatlatıcı, güzel, eğlenceli veya eğlenceli olan bir şey paylaşın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status