Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (4 Haziran 2018 – 10 Haziran 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta çok gergin, huzursuz ve sabırsız olacaksınız. Bu da evinizde veya mesleki ilişkilerde sorunlara neden olacaktır. Negatif enerjiniz ya da stresiniz ailenizi de etkileyebilir. Her türlü tartışmadan ve gergin ortamdan uzak durmaya çalışın. Belki sorumluluklarınız bu hafta ağır gelebilir ya da endişeleriniz olabilir. Kendi duygularınızı ve hareketlerinizi kendi kendine kontrol altına alırsanız, uyuşmazlıklar ve çatışmalar aşılabilir. Yoksa sevdiklerinizin kalbini kırabilirsiniz.

Koç burcu bu hafta, aile içinde görevleriniz çok daha fazla olacak ve bunları çözmeye başlamanızı gerektirecek. Diğer insanlardan yardım almak zor olacak ve bir tane bile olsa, yeterli olmayacaktır. Her iki durumda da, bu hafta akrabalarınızla ilgili bir toplantı veya yakınlarınızdan önemli haberler gelecek. Belki düğün telaşı olabilir. Ya da ev içerisinde başka bir telaş olabilir. Hazırlık yapmanız gerekebilir.

Bu hafta işlerinde ilerleme olmayabilir, ev işleriyle uğraşmaktan kendi işlerine pek de zaman ayıramayabilirsiniz. Biraz ilerleme kaydedip edemeyeceğinizi ve sizin için ne kadar gerçekçi olacağını tahmin etmek zor olacak. Bu yüzden de stres altında olabilir, her şeye aynı anda yetişmek güç hale gelebilir.

4 Haziran – 10 Haziran Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta durgunluk, yavaş hareket veya konsantrasyon kaybı olabilir. Kendinizi halsiz ve bitkin hissedebilirsiniz, çok fazla enerjiniz olmayabilir. Aşk hayatındaki anlaşmazlıklar da sizi strese sokabilir.

Bu yedi günü akrabalarınızdan veya arkadaşlarınızdan gelen bir adamla ilgili önemli bir etkinlik olabilir. Belki bir davet alabilirsiniz. Bir erkeğe hediye almanız ve onun özel gününde ona destek vermeniz gerekebilir.

Önceliklerini yeniden düzenlemek ve bunların uygulanması için daha ciddi bir hazırlık yapmaya başlamak artık önemli olacak. Özellikle Haziran‘ın size vereceği fırsatları boşa harcamak istemiyorsanız, planlı olmalısınız. İşlerinizi de aksatmamaya çalışın ve fırsatları tepmemeye gayret edin.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Haziran 2018

Son olarak, bu hafta birçok toplantı ve etkinlik söz konusu olabilir. Pek çok insan ile görüşmeleriniz olabilir. Hafta sonu ise bir davete katılabilirsiniz. Akrabalarınızın da bir daveti olabilir. Eğer uzun süredir görmediğiniz insanlar varsa, uzun sohbetleriniz olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status