Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Şubat 2018 – 4 Mart 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta duygusal ihtiyaçlarınıza yönelerek, sevdiğiniz işlerle uğraşarak, sizi mutlu eden yerlerde zaman harcayabilirsiniz. Size destek olan insanlarla vakit geçirebilirsiniz. Hafta ortası, enerjiniz yüksek olacak ve eğlenceli zaman geçireceksiniz. Belki katıldığınız bir arkadaş ortamında moraliniz düzelebilir ve çok keyifli zaman geçirebilirsiniz. Mars, Çarşamba günü Merkür’e çarpıyor. Bu sebeple elinizdeki işlere daha iyi odaklanmaya başlayacaksınız. Ancak zor işlerden uzak durmak isteyebilirsiniz. Hafta içi konfor ve rahatlığa önem verebilirsiniz. Önceliğiniz kendi istekleriniz olabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, yapılması gereken işlerinize ve sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz. Özellikle Perşembe günü iş alanında meydana gelen dolunay ile birlikte sorumlulukları ertelemek zor olacak. Hem özel hayat hem de çalışma hayatı yorucu bir hal alabilir. Bir sürü projeyi bitirebilir ve üretken enerjinizden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Ancak kendinizi çok zorlamamaya gayret etmeli ve sağlığınızdan emin olmalısınız. Hafta sonu, sevdiklerinizle vakit geçirebilir ve ilişkilerinizi geliştirmeye, sevdiklerinizle aranızdaki bağı güçlendirmeye odaklanabilirsiniz.

26 Şubat – 4 Mart Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu için haftanın en iyi günü Salı olacak. Bu hafta 35 yaş üstü bir erkekle arandaki sohbetler veya olaylarda duygusal olarak suçlanabilirsiniz. Onun sorulara verdiği yanıtları, davranışı veya tutumunun nedenini anlamakta zorlanabilirsiniz. Bu hafta sizin için özellikle verimli olmayacaktır. Yakında pozisyonunuzu korumak, elde ettiğiniz şeyleri kurtarmaya çalışmak ve küçük şeyler için para ve enerji harcamanız gerekecek. Ancak konsantrenizi dağıtmamalısınız.

Bu hafta tatsız ya da üzücü haberler hayatınızın bir parçası olacak. Bu haberler sizi hayrete de düşürebilir. Müşterilerle çalışıyorsanız, bu hafta çatışmaktan kaçının. Müşterileriniz bir takım tartışmalardan uzak durun. Görüşlerini veya isteklerini kabul edin ve diplomatik olmaya çalışın. Birçoğunuz bu hafta doktorunu ziyaret edecek veya belirli hastalıklarla ilgili bir uzmanı ziyaret edecektir.

Bu hafta, ailenizdeki çocuklar veya gençlerle birlikte güzel zaman geçirebilir, çocuğu olanlar da çocuklarını mutlu edecek aktiviteler düzenleyebilirler. Bir çocuğun ya da genç bir akrabanızın doğum gününü kutlayabilirsiniz. Bir çocuğun veya bir gencin ailenizde başarısı da gurur kaynağı olabilir. Koç erkekleri bu hafta kötümser duygulara, geçmişteki nostaljiye veya kaçırılmış fırsatlara karşı pişmanlık duyabilirler. Aşk hayatında yaptığınız hatalardan dolayı da pişmanlık yaşayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status