Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (16-22 Ekim 2017)

Haftalık koç burcu yorumunuzda bu hafta gizemli konular ve öğrenmek isteyip bir türlü öğrenemediğiniz şeyler gündemde olacak.  Merkür bu hafta mali, enerji ve duygusal titreşimler gibi hassas konuları temsil ediyor. Merkür, iletişim ve mantıksal analiz anlamına gelir. Böylece, 16 Ekim sonrasında birkaç gün için, mantıksal olarak mali ve duygusal titreşim konularına kendinizi zorlamanız gerekecek. Harcamalarınızda çok dikkatli ve kontrollü olmalısınız. Hafta ortasında duygusal yönden de kontrolü elde bırakmamaya gayret edin. Hafta sonuna doğru her şey yoluna girmeye başlayacak ve yeni ay etkisini gösterecek.

Koç burçları için artık finansman neredeyse bir meydan okumaya benziyor. Ekonomik yönden güçlenmek öncelikli hedefiniz olacak. İhtiyacınız olanın ne olduğunu belirlemelisiniz. Bu nedenle bir süre kısıtlı harcama yapmak ve birikimlerinizi korumak ideal olacaktır. Maliyetlerinizle, giderlerinizle alâkalı olarak biraz inişli çıkışlı gidiyor olabilirsiniz. Parasal sorumluluklarınız yüzünden elinizdeki parayı kontrol etmek bu hafta zor olabilir. Özellikle ödemeler üst üste gelebilir. Bu hafta ek sorumluluklar almak için hiç de ideal değil. Mali ihtiyaçlarınızı huzurlu bir şekilde kullanın, sadece gereksinimler için harcama yapın. Uzman bir tavsiyeyle iyi bir ekonomi planı çizmeniz gerekebilir.

16 – 22 Ekim Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

16 Ekim tarihinden itibaren koç burçları ödemeler ile uğraşacaklar. Krediler hayatınızın önemli bir parçası olacak. Mevcut borç sorunlarınızı çözmeye çalışabilirsiniz. Borçlarınızın hepsini kapatmak için ek kredi almaya karar verebilirsiniz. Bu, dürtüsel satın alma için uygun bir zaman değildir. Mal mülk almak için biraz daha beklemelisiniz. Yeni şeyler satın almak yerine, sahip olduğunuz şeyleri kullanmanız daha mantıklı olacak. Bir süre daha idare etmeniz gerekiyor. Vergi ve sigorta ile ilgili konular da ortaya çıkabilir.

Duygusal ve iş ortaklarınız da bu günlerde aktif olacaklar. Koç burçları Ekim ayı ortasında ortakları ile ciddi bir iletişime sahip olacaklar. Bu hafta pervasız konuşan biri canınızı sıkabilir. Bazı şeyler için hemen hareket etmeye çalışın, bunun için ilk önceliğiniz mantıklı bir analiz olmalıdır. Merkür’ün diğer bir büyük özelliği gizemli şeylerdir ve okült bir bilim üzerine çalışmayı düşünebilirsiniz.

Koç Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Eşinizin nerede ve ne yaptığına zihinsel olarak takıntılı olabilirsiniz. Evli koç burçları eşlerinden çok şüphe duyabilirler. Merkür, Salı günü Akrep burcuna taşınıyor, bu nedenle arkadaşınıza sağlıksız bir bağlantınız varsa, artık yüksek vitese geçtiğini göreceksiniz. Aranızdaki iletişim kopma noktasına gelecek. Eşinizin hayatını ve dünyasını 5 Kasım’a kadar düzenlemek için teşvik etmek zorunda kalabilirsiniz. Kendi güvensizliğinizi inceleyin ve karşı tarafa güvenmek için ne yapmanız gerektiğini düşünün.

Unutmayın, sevgi kontrol temeline dayanmaz ve sadece saygı ile gelişebilir. Bu hafta partnerinize karşı çok fazla kontrol ve baskı uygulamayın. Öte yandan Perşembe günü ilişki odaklı Terazi burcunda harika bir Yeni Ay ortaya çıkacak. Bu yeni ay ile yeni aşk bağlantıları için büyük imkânlar yaratsa da, Uranüs’ün muhalefeti ortaklık ve mekan için bir araya geldiğini hepimizi hatırlatıyor. Yani yeni bir aşka yelken açacakken, sorumluluklarınız ağır basabilir.

Koç Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Venüs’ün hafta sonu iş sektöründen ayrılması, kozmosun savaşçı gezegeni Mars’a izin verecek. İş hayatında ne istediğinizi bu hafta çok iyi anlayacaksınız. Kariyerinizde hedefleriniz daha ağır basacak ve bu hafta kendiniz için bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Koç burcu bu hafta kariyeri için dizginleri ele alacak. Ancak bu hafta ödemeleriniz canınızı sıkabilir. Fakat yeni bir iş başlangıcı için pek de ideal değil. Mevcut sorumluluklarınız bu hafta size yetecek. Yeni sorumluluklardan kaçının.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status