Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Ağustos 2018 – 19 Ağustos 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta bazı zorluklarla veya tartışmalarla çocuğunuz için önemli olan konularda başarıya imza atabilir veya başarı elde edebilirsiniz. Evli olanlar için güzel bir hafta sizleri bekliyor. Hamilelik veya çocuk ile ilişkili tedavi veya tedavi ile iyi bir gelişme ortaya çıkacaktır. Bu hafta aşk hayatında birçok olumlu duyguya sahip olacaksınız ve ilişkinizin uyumlu gelişimi için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın. İsteklerinizi empoze etmenin ya da sevgilinizin hazır olmadığı kararları almak için partnerinize baskı yapmanın zamanı olmadığını anlayacaksınız.

Koç burcu bu hafta esas olarak belgeleriniz veya sözleşmenizle ilgili mali işleriniz olumlu olacaktır. Özellikle, gelecekte size bazı gelirler sağlayacak olanlar ya da onlardan başka bir fayda elde edecek olanlar içi iyi olacaktır. Bu hafta, özel servisle ekipman veya mülk onarımından kaçının. İşler beklediğiniz gibi gelişmeyecek.

Bu hafta, zor bir dönemin, hoş olmayan bir tecrübenin ya da başka bir hayat dramasının ardında bıraktığınız sevinç ve farkındalık fırsatına sahip olacaksınız. Bu haftaki iyi haberlerden bazıları, bir erkekle ya da akrabalarıyla bağlantı kuracak parayla ilgili olacak. 35 yaşın üzerindeki koç erkekleri finansal nitelikte bir teklif veya yararlı bilgi bekleyebilir. Genç koç kadınları bu hafta hatırlayacakları hoş bir sürpriz yaşayacaklar.

13 Ağustos– 19 Ağustos Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta Pazartesiden Çarşambaya, başkalarını kolayca etkileyebilir ve herhangi bir durumu hızlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Doğru karar verme ve karar verme becerileri kazandıran kendi duygularınızla temas halinde olacaksınız. Arkadaşlarla ve aileyle sosyalleşmek her zamankinden daha önemlidir. Arkadaş edinme ve bir sonraki seviyeye yeni ilişkiler kurmaya gayret eden daha samimi bir seviyeye bağlanabilirsiniz. Düşler ve anılar tecrübeleriniz bu hafta size yol gösterecek.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Aylık Yorumu

Perşembeden Pazar gününe kadar dinlenmek ve arkadaşlarınızla ve ailenizle vakit geçirip tatil yapmak için iyidir. Sosyalleşme, ilişkilerinizdeki daha az stres ve daha fazla uyum nedeniyle artık daha keyifli olabilir. Sevginizi ve şefkatinizi ifade etme konusunda daha büyük bir yeteneğe sahip olacaksınız, samimi ilişkilerin daha yakın bağlardan yararlanabileceği anlamına gelir. Ekstra çekicilik ve sosyal beceriler, bunu iyilik istemek için ideal bir zaman yapar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status