Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Ağustos 2018 – 2 Eylül 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta bazı insanlar kalbinizi kırabilir. Geçen hafta kaygısız bir hafta geçirdiyseniz, size hayal kırıklığına uğrayacağınızı söyleyebilirim. Şu ana kadar ihmal ettiğiniz veya göz ardı ettiğiniz ilişkilerin veya sorunların acil veya özel ilginizi gerektireceğini anlayacaksınız. Bazı kişisel sorunları hemen çözmeniz gerekebilir, yoksa uzun süreli dargınlıklar olabilir. Kesinlikle bu durum ertelediğiniz tedavi ile ilgili sağlık sorunları için de geçerlidir. Geçmişteki hatalar veya kayıplar, benzer deneyimler veya tanık olan kişilerle yapılan toplantılar tekrar edilebilir. Aşk hayatınızda ise, hareketlerinizi yeniden düşünmenizi, belirli kararları veya konuşulan kelimeleri yeniden değerlendirmenizi gerektirecek olaylar olabilir.

Koç burcu bu hafta aşk ilişkiniz üzerine yeniden düşünmek zorunda kalacaksınız. Eğer ilişkiniz yoksa, bu hafta daha aktif bir sosyal hayata başlarsınız. Yeni tanışacağınız birileri sizi etkileyebilir. Mali işleriniz öncelikle ailenizde gelişecektir: gelir veya gider olarak. Aile bütçenizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Ailenizden bir erkekle, mesleki ilişkileriniz yoluyla para kazanmak mümkündür.

Bu hafta tuhaf bir şekilde dikkat çekeceksiniz. Belki de hayatınızdaki yeni insanlar, taahhütleriniz ve kararlarınız üzerinde önemli bir etkiye sahip olacaktır. İletişim, çevrenizdeki diğer insanların önderlik rolünü pahasına, biraz bunaltıcı olacaktır. Bazı konularda endişeleri gereksiz olacak.

Ruya tabir

27 Ağustos– 2 Eylül Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta Salı sabahından Perşembe gecesine kadar Koç burcundaki Ay, özel hayatınıza, evinize ve ailenize odaklanır. Normalden daha duygusal ve hassas hissedeceksiniz. Bu ilişki sorunları hakkında harika bir konuşma zamanıdır. Çünkü duygularınızla temas halinde olacaksınız. İç huzur ve denge, buzları kırmak ve yeni arkadaşlar edinmek için güven verir. Çevrenizden duygusal ilgiye ihtiyaç duyacaksınız.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Aylık Yorumu

Cuma gününden Pazar gününe kadar artan sosyal beceriler nedeniyle yeni arkadaşlıklar kurmak iyidir. İyi diplomatik beceriler insanları bir araya getirip işbirliği yapmayı teşvik edebileceğiniz anlamına gelir. Sadece bir şey hakkında konuşup cazibesine kapılabilirsin ve eğer bu işe yaramazsa, seni savunmak için baskın karaktere sahip birinin desteğini alabilirsin. Bu aynı zamanda, çatışmayı çözmek ve ilerlemenin önündeki engelleri yıkmak için harika bir fırsat.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status