Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Ekim 2018 – 21 Ekim 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta bir erkekle ilgili mali anlaşmalar ya da parasal taahhütlerde endişe ya da sıkıntıya neden olacak sorunlar çıkabilir. Oğlak, Boğa veya Başak burcunun altında doğan insanlarla olan ilişkiniz, özellikle duygusal bir zihinsel çerçevede iseniz sizin için sorun teşkil edecektir. Muhtemelen bu hafta belli olaylar, bu tür ilişkilerin geleceğine ya da onlarla ilgili bazı ayarlamalar yapmaya karar vermenize yardımcı olacaktır. Hafta boyunca, bir kadından ya da onun aracılığıyla alacağınız bir hediyeden (parası) haberi almaktan memnun olacaksınız.

Koç burcu bu hafta genel olarak, özellikle eski ya da ciddi sorunlarınıza bir çözüm bulduğunuzda, neşe ve gülümsemelere vesile olacağınız benzersiz anlarınız olacaktır. Pozitif ya da destekleyici etkiler Terazi, Kova ya da İkizler işareti altında doğmuş insanlardan gelecektir.

35 yaşın üzerindeki kadınlar, ev konforu veya ev refahı için başka türlü bir değişiklik için önemli bir satın alma fırsatı bulacaklar. 35 yaşın üzerindeki erkekler, para ile ilgili her şey konusunda dikkatli olmalı ve gerekirse, profesyonel öneri arayışında olmalıdır.

15 Ekim – 21 Ekim Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Pazartesi ve Salı günü Yeni Ay’ın evrimleştiğini görüyoruz. Bu ay için hedeflerinize karar verin ve buna göre aktiviteleri planlayın. Bu gibi planlanmış aktiviteler odaklanmanıza ve teşvik edilmenize yardımcı olabilir. Ayrıca, yüksek bir amaç edinmeyi ve yöntemsel bir yaklaşım geliştirmeyi düşünebilirsiniz. Ancak gezegensel pozisyonu destekleyecek gibi görünmüyor. Aksine, bu hafta her gün olduğu gibi düzgün bir rutine sahip görünmüyor.

Çalışma ortamında profesyonel açıdan son başvuru tarihlerini karşılamak için uzun saatler çalışmanız gerekir. Çarşamba günü, Merkür, çalışmalarında üniversite mezunları için rahatsızlık yaratabilecek bir hamle yapar. Evli insanlar için, bu hafta bir ya da birkaç nedenden ötürü bazı küçük anlaşmazlıklar devam edebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status