Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Eylül 2018 – 9 Eylül 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta çok telaşlı olabilirsiniz. Ancak bu günlerde uzun süre size zarar verebilecek aceleci hareketlerden kaçının. Hareketlerinizde ve kararlarınızda daha çok zamana bırakın. Hafta boyunca, finansal veya profesyonel sorunları çözmenize yardımcı olacak önemli iş toplantıları yapacaksınız. Hafta boyunca, sizi hakaret edecek ya da hayal kırıklığına uğrayacak birileri yüzünden uygunsuz bir şaka tarafından hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Çatışma durumundan kaçının. Dikkat, Kova ve Boğa burcu temsilcileri ile ilişkinizde dikkatli olun ve kavga etmekten kaçının.

Koç burcu bu hafta öncelikle sevdikleriniz ile doğru ve adil olmaya çalışın. Yanlış anlaşılmalar olabilir, işin aslını öğrenin. Bu hafta çoğunuz bir gezi için hazırlanmakla meşgul olacak (muhtemelen yurt dışında). Bu seyahat planını iş ya da başka sebepler ile planlamanız gerekebilir.

Bu hafta arkadaşlıklarını test edeceksin ama böyle bir sınav kesinlikle senin için faydalı olacak. Bu hafta, uzun zamandır beklediğiniz parayı sonunda alabilirsiniz. Evlilik partnerinizle ilgili bir şey yapmaktan memnun olacaksınız. Sağlık olarak mide problemleri ve eklemlerde ağrı sorunları olabilir.

3 Eylül – 9 Eylül Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta özellikle de Pazartesi ve Salı, iletişimlerinizi normalden daha uyumlu hale getiren dengeli bir düşünceyi beraberinde getirir. Bu, şeyleri anlamayı, hedeflerinizin ayrıntılarını ve bunlara nasıl ulaşacağınızı anlamlandırmayı kolaylaştırır. Bu düşünceleri ve planları çok iyi ifade edebilirsiniz. Arkadaşça ve üretken etkileşimler bekliyoruz çünkü konuştuğunuz kadar dinlerken de uyanık ve dikkatli olacaksınız.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Eylül Yorumu

Çarşambadan Pazar gününe kadar, aşk hayatında bazı temel rekabet ve gerginlikler varsa, bazı ilişki zorlukları ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Her ikinizin de eşit derecede güçlü egolara sahip olduğu sağlıklı bir ilişkide, bu hafta muhtemelen daha fazla romantik zamanlar olacaktır. Eğer bekarsanız, karşı cinse daha çekici gelebilirsiniz. Aşk hayatında işler artık daha muhtemeldir, ancak ciddi bir ilişki olmayabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status