Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Mart 2018 – 18 Mart 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta geleceğe dair kendinize sorular sorabilir ve gelecek planlarınızda değişiklikler yapabilir, hafta başında düşünceli olabilirsiniz. Hayalleriniz artabilir ve umutlarınızı yeşeren olaylarla birlikte yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Daha iyi bir şeyler yapmak için yaşantınızda ne tür değişiklikler yapmanız gerektiğine daha fazla odaklanabilirsiniz. Artık ayakları yere daha sağlam basan biri olmak isteyerek, arzu ve istekleriniz artamaya başlayacak. Cumartesi günü, Balık burcunda yeni bir ay meydana geliyor. Bu yeni ay ile birlikte geri planda kalmak isteyebilirsiniz. Yeni girişimlerden kaçınarak mevcut iş ve sorumluluklarınıza odaklanacaksınız. Mevcut projelere odaklanmak için iyi bir enerjiye sahip olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde önceliğiniz kendi istekleriniz olacak. Mars da Cumartesi günü giriyor burcunuzda ve hedeflerinize ve yaşam yolunuza dair aydınlık planlar sunabilir. Daha iddialı hissedebilir ve hedefleriniz üzerinde çalışabilirsiniz. Hafta sonu daha fazla enerjiye sahip olabilirsiniz ve ne istediğinizi sonunda bulabilirsiniz. Hafta sonu sevdiklerinizle zaman geçirmek için planlarınız olabilir.

12 Mart – 18 Mart Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu için haftanın en güzel günü Pazar olacak. Bu hafta önemli bir kadınla ya da bir anne, büyükanne, kız kardeşi, bir arkadaş ve diğerleriyle ilgili önemli olaylarla ilgilenebilir, güzel haberler alabilirsiniz. Bir kadınla ortak planlarınız olabilir. Muhtemelen bu, sizden daha büyük bir kadın ya da büyük bir otoriteye, daha yüksek bir sosyal konuma sahip biri olabilir. Belki iş hayatında da bir kadınla görüşmeleriniz olabilir.

Ruya tabir

Hafta boyunca haberler alacaksınız. Arkadaş veya yakın çevrenizden ayrılık ile ilgili olaylar sizi üzebilir. Hayatlarındaki duygusal dram bir yanlışlıktan, sadakatsizlikten ya da sağlık sorunlarından kaynaklanabilir. Bu nedenle sevdiklerinize duygusal destek olmanız gerekebilir.

Bu hafta geliriniz ve almanız gereken para ile ilgili gerçekçi beklentileriniz olacak. Hafta içi mali işleriniz beklendiği gibi gelişecektir. Beklediğiniz para zamanında elinize geçebilir. Aileden bir ferdin sizden sakladığı şeyler de gün yüzüne çıkabilir ve sıkıntılara yol açabilir. Son aylarda veya yıllarda çocuklarınızla iletişimi kaybettiyseniz, bu hafta ilişkinizi uyumlaştırmaya çalışmak için iyi bir zaman olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Mart Yorumu

Hafta boyunca, muhtemelen evde yaşamayan genç bir erkekle bağlantılı olarak daha ciddi bir sağlık sorunu ortaya çıkabilir. Akrabalardan birinin de sağlık sorunu ile ilgili haber alınabilir. Bazılarınız genç bir erkeğe yardım edebilir. Aşk hayatında sevdiğiniz insanın sizden bir şeyler gizlemesi beraberinde sorunları getirebilir. Bu hafta iletişim sorunları yaşanabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status