Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Ağustos 2018 – 26 Ağustos 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta bir kız ya da genç bir kadınla ilgili haberlere dikkatinizi çeker. Bu hafta, çocuklarla ve gençlerle ilgili daha fazla kişi veya performans göreviniz olacak. İşiniz onlarla ilişkilendirilebilir veya bir etkinlik konusunda yardımcı olabilirsiniz. Mesela düğün ya da başka sebepler ile onların telaşına yardım etmeniz gerekebilir. Ya da eğitim ya da iş durumu konusunda da bir genç sizden yardım isteyebilir. Ailenizle bu hafta bir araya gelerek onlarla hasret giderebilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz kişilerden de haber almanız olasıdır.

Koç burcu bu hafta mal mülkiyet sorunlarını çözmek için iyi olmayacaktır. Yatırım yapma konusunda kararsızlıklar son bulur. Mal mülk alım satımına dair en doğru kararı verebilirsiniz. Bozuk veya hasarlı ürün veya ekipman tamir etmek zorunda kalabilirsiniz. Miras veya miras mülkiyeti ile ilgili konuşmalar veya görüşmeler şeklinde olumlu bir gelişme olacaktır.

20 Ağustos– 26 Ağustos Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta genel olarak, finansal işlerinize faydalı olacak, hatta beklenmedik paralar da mümkün olacaktır. Ama aynı zamanda para ile ilgili sorunları çözmek zorunda kalacaksınız. Bir süredir beklediğiniz bir ödeme de sonunda elinize geçebilir. Aşk hayatında ise bu hafta sevdiğiniz insanla daha çok zaman geçirebilirsiniz. Bekar olanlar hoşlandıkları kişi ile aynı ortamda bulunabilirler.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Ağustos 2018

Birçok koç burcu çok abartılacak bir kadının hayatındaki (akraba ya da arkadaş) olaylar hakkında endişe ya da korkuya sahip olacaktır. 35 yaşından büyük koç erkekleri, kız, yeğen ya da başka bir genç kadınla ilgili haberlerin tadını çıkaracak. Genç Koç erkekleri romantik veya arkadaş canlısı bir ilişki yaşasalar da hayal kırıklığı olabilir. Çünkü hoş olmayan bir haber alınabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status