Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Eylül 2018 – 16 Eylül 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta meslektaşlarınızın sadakatsizlik veya tanıdıkların uygunsuz davranışlarıyla karşılaşabilirsiniz. Muhtemelen bu hareketlerin basit bir açıklaması ve nedeni olacaktır. Hafta boyunca, birisinin size verdiği büyük sözlerden veya farklı yerlerden alabileceğiniz cazip tekliflerden sakının. Verilen sözlerin tutulmaması sebebi ile ileride zor durumda kalabilirsiniz. Sonrasında pişmanlık olabilir. Tanıdığınız biriyle ilgili haberler veya olaylar sizi şaşırtacak. Belki de bu kişi için önemli olacak bir belge veya sözleşme ile ilgileneceksiniz. İşyerinde bir flört ya da halihazırda var olan ilişkinin ilginç gelişimi karşısında şaşırabilirsiniz.

Koç burcu bu hafta genel olarak, birinin arabuluculuğunda gerçekleşebilecek yeni bir romantik aşk için faydalı olacaktır. Bekar olanların kalbini biri çalabilir. Hafta boyunca, toplanacak farklı toplantılar veya vesilelerle karşılaşacaksınız (bazıları daha önce ertelenmiş görüşmeler olabilir). Bazılarında isteksizce katılmak mümkündür. Aslında, bu hafta sosyal temaslarınız size keyifli deneyimler getirecek.

Bu hafta, planlarınızı ve beklentilerinizi gerçekleştirmeniz için iyi bir zaman olacaktır. Kişisel bağlantılarınız ve mesleki ilişkileriniz aracılığıyla yardım alabileceksiniz. Hafta boyunca, bir kadının sağlığı için dikkat gerekebilir. Koç erkekleri kişisel ilişkilerinde neşeli anlar yaşayacaklar. Koç kadınları aslında verebileceklerinden daha fazla sevgiye sahip olacaklar.

10 Eylül – 16 Eylül Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Perşembeye olumlu değişim yoluyla başarı getiriyor. Değişimi zorlamak zorunda değilsiniz ya da beklenmedik değişime tepki vermek zorunda değilsiniz. Bu, yaşamınızda artan güç ve etki, ruhsal ve kişisel gelişim, zenginliğin yaratılması ve profesyonel ilerlemeyle ilişkili doğal bir gelişmedir. Yani zaman bırakın ve herhangi bir fırsattan tam olarak yararlanın. Başarılarınızdan büyük keyif almalısınız.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Eylül Yorumu

Cumadan Pazar gününe kadar iş ve eğlence için tutkulu bir coşku getiriyor. Başarı ve popülerlik, sıcak bir çekiciliğin sonucudur, bu da zamanınızı samimiyetle ilgili arzularınızdan daha güçlü kılmak için ideal kılar. Cesaret doğal olarak gelir, bu yüzden değerli bir neden için ya da aileniz için savaşarak bir sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status