Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (9 Nisan 2018 – 15 Nisan 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta Merkür yavaşlama modunda kendini, perspektifi, hırsları, fiziksel bedeni ve kişiliğin birinci evini etkilemektedir. Bu akıl ve mantıksal analiz gezegeni olduğundan, mutlu olmanız için ekstra efor harcamalısınız. Konuşmanız sert veya iddialı olabilir. Bu hafta geçmişe dönük olarak da iyi bir zaman olacak. Bu hafta içi yaşamınızda yavaş adım atmanın zamanı. Genel bir yavaşlama olacak ve bu önümüzdeki hafta bitecek. Lütfen kişisel ve profesyonel ilişkilere dikkat edin. Aksi takdirde tartışmalar olabilir.

Venüs, paranın, maddi eşyaların, konuşmanın, ailenin ve kendine değerin 2. evinde doğrudan hareket ediyor. Yeterli paraya sahip olacaksın, ama harcamalarını kontrol etmeye çalış. Bir hediye olarak bile yeni lüks nesneler alabilirsiniz. Kendinize değer katmaya çalışacaksınız. Bu senin değerini kanıtlamanın zamanı.

Önümüzdeki günlerde bazı olumlu sinyaller göreceksiniz. Yeni yatırım planları hakkında düşünebilirsiniz. Bu, pasif bir geliri kontrol etme zamanı. Bu aynı zamanda kariyer sektöründedir, bu nedenle bir görüşme, yeni bir iş fırsatı ya da yeni bir rol gibi kariyerle ilgili hareketler de ortaya çıkabilir.

Ruya tabir

Mars Oğlak burcunda devam ediyor ve hala 10.evinde kariyeri, sosyal statüyü, patronları, otoriteleri ve emelleri tetikliyor. Bu ev kariyer ve sosyal durumunuzla ilgilenir. Çok iddialı olacaksınız ve bu tutum meslektaşlarınız veya patronlarınızla iyi gitmeyebilir. Tartışmalar için büyük olasılıklar var.

Fiziksel veya entelektüel olarak çok sıkı çalışmanız gerekebilir. Yeni projeler ortaya çıkabilir. Yeni bir iş fırsatı için de şans var. Lütfen tartışmalar için tüm ortamlardan kaçının, ancak bu süre boyunca sabır etmek o kadar kolay olmayabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status