İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Eylül 2020 – 13 Eylül 2020)

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta, Ay’ın bu hafta on birinci, on ikinci ve yükselen evlerinden geçtiğini görecek. Haftanın başı, İkizlerin burcunda doğan yerliler için umut verici bir notla başlayacak, çünkü Ay, ikinci servet evlerinin efendisi olarak, on birinci başarı ve kâr evlerinden geçecek.

Bu, birden fazla kaynaktan gelir ve kar elde etme olasılığınız olduğundan, birikmiş servetinizin ve tasarruflarınızın bu dönemde artacağını gösterir.

Bu dönem aynı zamanda sevdiklerinize karşı şefkatli ve besleyici tavrınızı ortaya çıkaracak ve ev ortamınızda artan mutluluk ve uyumla sonuçlanacaktır.

Ruya tabir

On ikinci harcama evinizdeki Ay’ın bir sonraki geçişi, bu süre zarfında eğlence veya boş zaman etkinlikleri için para harcayacağınızı gösterir. Bu evin efendisi Venüs’ün Jüpiter ile ortak yönü, yerleşmek isteyen uygun yerlilerin bu süre içinde birçok öneriyle karşılaşma ihtimalinin yüksek olduğunu belirtir.

İthalat-ihracata düşkün olan İkizler yerlilerinin bu süre içinde bazı yeni ortaklıklar veya iş teklifleri ile karşılaşmaları muhtemeldir. Ancak göz ve mide ile ilgili bazı problemlerle karşılaşabileceğiniz için sağlık kısmına sürekli dikkat etmeniz gerekecektir.

7 Eylül – 13 Eylül Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

Haftanın son aşaması, Ay’ın yükselen evinizde konumlandığını görecek, bu da İkizler yerlileri için karışık ve ilginç sonuçlar getirecek.

Bu pozisyonun, bu dönemde akademik performansta başarılı olmaları muhtemel olduğundan, İkizlerin burcunda doğan öğrencilere fayda sağlaması muhtemeldir.

Tutkunuz ve coşkunuz sizi bekleyen görevlerin ve çabaların başarılmasına doğru yönlendirecektir. Bu transit aynı zamanda Merkür ve Ay arasında hayırlı Parivartan Yoga yapıyor ve bu da finansal hedeflerinize kolayca ulaşmanıza yardımcı olacak.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu 2021 Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status