İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Ocak 2018 – 28 Ocak 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta gelecek için umutlar ve hayalleriniz üzerine odaklanabilirsiniz. Pazartesi günü istediğiniz yere yakınlaşmanıza ve hedeflerinize ulaşmanıza yönelik adımlar atabilirsiniz. Hatta konfor bölgelerinizin dışına adım atmanıza yardımcı olacak değişikliklere açık olabilirsiniz. Yeniliklere ihtiyacın olduğunu hissediyorsun. Merkür Çarşamba günü Pluto ile hizalanıyor. Bu sebeple daha çok araştırma yapabilir ve tutkulu olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, daha etkin bir hayal gücüne sahip olabilirsiniz ve size rehberlik etmek için daha güçlü bir sezgileriniz olabilir. Merkür Perşembe günü Jüpiter’e olumlu bir şekilde isabet eder ve büyük fikirler oluşabilir. Hafta içi daha iyimser olabilirsiniz. Cuma günü Mars, ilişki ve aşk hayatı alanına giriyor. Önümüzdeki haftalarda ilişkileriniz için daha fazla enerji bulabilir ve daha dengeli olabilmek için daha fazla uzlaşmaya çalışabilirsiniz. Sevdiğiniz insan ile uyum içinde olacaksınız. İlişkinizi ciddiyete taşımak için daha fazla çalışabilirsiniz. Ay, hafta sonu burcunuzda olacak ve daha fazla enerji, coşku yaşayabilir ve yeni fırsatlar arayabilirsiniz.

22 Ocak – 28 Ocak Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu için haftanın en iyi günleri Perşembe, Cuma ve Cumartesi olacak. Bu hafta sizin için çok ilginç, ama çok gergin, mücadeleci bir hafta olabilir. Her gün, beklenmedik olaylar, haberler veya toplantılar sizi veya başka bir planınızı dinamik olarak değiştirecek olanlarla şaşırtacaktır. Günlük yaşamınızda daha fazla stres olacak. Ancak alacağınız yol size başarıya veya önemli bir planın gerçekleştirilmesine götürecektir.

Bu hafta geriye dönüp, felsefi bir şekilde herhangi bir kayıp veya ayrılığı kabullenmeyebilirsiniz. Bazı başarılar zorlukla, bazen gözyaşlarıyla, bazen bölünerek, bazen beklenmedik yeni durumlara düşerek başarılabilir. Genel olarak bu hafta, sakin ve sabırlı olman ve yanlış veya kıskanç yorumlar veya başka tür provokasyonlardan kaçınmanız önemlidir.

Daha fazla depresif ruh haline veya kısa süreli depresyona sahip olabilirsiniz. Böyle zamanlarda açık havada güzel insanlar veya etkinliklerle daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Hafta içi sosyal çevreyle toplantılar, sohbetler veya görüşmeler olabilir. Ayrıca yolculuk için bu güzel bir hafta olacak. Artık görev, ev masrafları ya da diğer ailevi yükümlülükleriniz olacaktır (çoğunlukla para ile ilgili). Aşk hayatınızda ilginç, pozitif, eğlenceli görüşmeler olabilir. Özellikle sevdiğiniz başka bir şehirde veya ülkede yaşıyorsa özlem giderilebilir.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status