İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (25 Aralık 2017 – 31 Aralık 2017)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta hedeflerinize ve tutkularınıza odaklanabilirsiniz. İlerleme kaydetmek, adımınızı atmak veya yüksek bir noktaya gelmek için çalışabilirsiniz. Venüs, Pazartesi günü Oğlak burcuna giriyor ve önümüzdeki günlerde ilişkilerinizde daha ciddi olabilirsiniz. Umursadığınız insanlarla daha tutkulu olabilirsiniz. Hayatınızdaki olumlu dönüşümler üzerinde çalışabilir ve bu konuda araştırmalar yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle ilgilenmek ve onlarla vakit geçirmek bu hafta sizi motive edecek. Hatta bazı yeni fikirlerini sevdiklerinizle paylaşarak onların görüşlerini de merak edebilirsiniz.

Hafta ortası, daha bağımsız hissedebilir ve özgür iradeniz ile alacağınız kararlar size başarı getirebilir. İş hayatında sorumlulukları ve işleri yeni ve farklı şekillerde yapabilirsiniz. Bu hafta yeniliklere ve yeni bakış açılarına son derece açık olacaksınız. Arkadaşlarınızla veya sosyal gruplarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, sezgileriniz güçlü olabilir. Ruhunuzun ihtiyaç duyduğu sükunet ortamı aile içerisinde sağlanacak. Perşembe ve Cuma günleri aile bireyleri ile zaman harcayabilirsiniz. Hafta sonu daha hevesli ve olumlu olabilirsiniz ve yeni fırsatlar arayışında olacaksınız. Hatta elinizdeki mevcut imkanları değerlendirmek son derece iyi sonuçlar getirebilir.

25 Aralık – 31 Aralık Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu için haftanın en iyi günleri Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta farklı seyahat planlarını, etkinlikleri araştıracak ve başka yerden gelecek dostlarınız ile vakit geçirmek isteyeceksiniz. Dostlarınızla yeni aktivite planları yapabilir, sosyal çevrede aktif olabilirsiniz. Seyahat için elverişli bir zaman olacak, ancak birçoğunuz yaşadığınız yerde kalmayı tercih edeceksiniz.

Bu hafta kendinize para kazanma umudu vermeyin. Çünkü bu hafta harcamalarınız yüksek olacak ve kazancınız mevcut durumu koruyacak. Ancak harcamalarınızı dikkatli ve kontrollü yaparak para sıkıntısının önüne geçebilirsiniz. Yakında parayla ilgili çeşitli gecikmeler, eksiklikler veya hatalar ortaya çıkabilir. Hatta borçlar da canınızı sıkabilir.

Ayrıca Bakınız: 2018 İkizler Burcu Yorumu

Hafta boyunca evinizde çeşitli hoş duygular bekleyebilirsiniz. Bazılarınız için bu hafta hoş bir sürpriz olabilir. Artık faydalı ve ilginç bilgileri ve daha fazlasını paylaşacak çeşitli kişilerle toplantılar ve temaslar edineceksiniz. Bazılarınız yılın son günlerinde önemli bir toplantıya katılabilir. Genellikle, 2018’de daha iyi şeyler için olumlu duygular, umutlar ve beklentiler bekleyebilirsiniz. Bu, ev, mülk, araba ve daha fazlası gibi daha büyük satın alımları planlayanlarınız için özellikle geçerlidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status