İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Kasım 2018 – 18 Kasım 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta aşk hayatınızda endişelerinizi göreceli olarak çözebileceksiniz. Güven sorunları da varsa bu hafta bu sorunlar ortadan kalkar. Aklınızı kurcalayan soruların yanıtını bulabilirsiniz. Daha önceden tahmin edilemez bir ilişkiye başlanabilir. Yengeç, Akrep ya da Balık burcunun işareti altında doğmuş bir eş ile aşk ilişkileri olacaktır. Bekar olanlar aşk konusunda bu hafta şanslılar. Bu hafta bir erkek hakkında garip bir rüya göreceksiniz. Zor bir zamandan geçen bir erkeğe yardım edebilirsiniz. Ayrıca birinin önerisinden bir şekilde faydalanabileceksiniz veya kişisel, profesyonel veya finansal bir krizden kurtulma şansınız olacaktır.

İkizler burcu bu hafta seyahat için iyi olmayacak. İhtiyacınız varsa, hem yolculuk hem de herhangi bir durum için önceden ön hazırlık yaparken dikkatli olun. Bu yedi gün boyunca, farklı bir yerden gelen bir olay veya haberden endişe duyabilirsiniz. Mali bir belge, masraf veya başka bir finansal ilişki ile ilgili orta yaş bir erkek veya genç bir erkekle çatışmaları yaşayacaksınız. Hafta geneli, 35 yaşındaki ikizler erkekleri için önemli başarılar elde etmek açısından özel olacak.

12 Kasım – 18 Kasım Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye özellikle aşk hayatınızda daha fazla eğlence ve heyecan katıyor. İstediğin biriyle ilk hamleyi yapman için cesaret ve çekiciliğin var. Bir şekilde farklı olan insanları çekeceksiniz. Farklı bir ırk ya da kültürden olabilirler ya da eksantrik veya çarpıcı olabilirler. Her şeyden önce heyecanlı olacak ve hayatınızı renklendirecekler. İçgüdülerinize güvenin ve risk almaktan korkmayın.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Kasım 2018

Cumadan Pazar gününe kadar düşünceleriniz çarpıtılabilir ve tartışmalara ve iş anlaşmalarına karışabilir ve karmaşıklaşabilir. Talimat vermek ya da almak bile netlik ve yanlış yorumlama eksikliği yaşayabilir. Önemli bir iş, hükümet veya yasal konularla ilgilenmeniz gerekiyorsa, güvenilir bir arkadaşınızdan profesyonel öneri veya yardım alın. Aile ve arkadaşlarla uğraşırken, sakin kalmaya çalışın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status