İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Nisan 2018 – 29 Nisan 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta performanslarına daha fazla dikkat göstermesi gerekecek ve daha fazla çalışmanız gerekebilir. Bir akrabanızla ilgili bazı görüşmeler ve anlaşmalar olacaktır. Hafta içi doğum günü, nişan, düğün, yıldönümü gibi etkinliklerle ilgili hoş deneyimler sunar. Çıkılacak iş seyahatlerinde başarı için iyi bir hafta olacak. Başarılar ayrıca seyahat, ulaşım ve turizm ile ilgili çalışmaları olan kişiler için ardın sıra gelebilir. Bu yeni bir işe başlamak için iyi bir zaman olacaktır, özellikle de başka bir şehre veya ülkeye taşınmakla ilgili ise uygun bir hafta denilebilir. Bu hafta, ailede çocuk veya genç bir kişi ile ilgili hassas bir sorun çözülecek. Eğer işiniz çocuklarla ilgili ise bu hafta gergin olacaksınız.

Bu yedi gün boyunca, gelirden daha fazla masrafa sahip olacaksınız. Ama harcayacağın para iyi şeyler için olacak. Paranın alınmasında, belgelerin hazırlanmasında veya finansal nitelikte bir sözleşmede gibi geçici engeller veya zorluklar ortaya çıkacaktır. Artık mali işlerinizde bir akrabadan yardım alabilirsiniz. İkizler kadınları bu hafta önemli kararlar vermeden önce düşünecek çok şey olacak. İkizler erkekleri hayatlarının önemli bir döneminde olduklarını, söz ve yükümlülüklere karşı daha sorumlu olmaları gerektiğini fark edeceklerdir.

23 Nisan – 29 Nisan Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

Bütün hafta hedefe yönelik bir enerjiye sahip olacak ve sonuç odaklı bir şekilde çalışacaksınız. Özellikle Perşembe günü çok iddialı kararlar alabilirsiniz. Dengeyi sürdürürken arzularınızı gerçekleştirirken iddialı ve sonuç odaklı olabilirsiniz. Bu tehditkar olmayan yaklaşım size işbirliği kazandıracak ve insanlarla uyum içinde çalışabileceksiniz. Hatta bir güç pozisyonuna girmeniz veya iş başında büyük bir geçiş veya proje başlatmanız istenebilir. aşk hayatında özellikle artan tutkularınızla mutlu olacaksınız. Güç ve etki sahibi olacaksınız, bu yüzden gücünüzü akıllıca kullanmanız önemlidir.

Akrep burcunda Pazar günü meydana gelecek olan dolunay, hayatın pek çok alanında sorunsuz bir şekilde hareket etmenizi sağlayacak. Huzur ve genel esenlik duyguları getiriyor. Profesyonel ve özel hayatınız uyumlu ve başarılı olacak. Kadınlar, yardım, tavsiye alabilirler. Kendi psikolojinizi anlamanıza yardımcı olmak için yaşamınızda önemli bir etkisi olan birinden destek alabilirsiniz. Gelenek, ritüel ve tören için iyi bir dolunay olacak.

Bu hafta meydana gelecek dolunay, ailenizi ve partnerinizi koruyabilmenizi sağlar. Duygularınızı kolayca dile getirerek, pratik yollarla sevdiğinizi ne kadar önemsediğinizi göstereceksiniz. Sevdiklerinizle bir araya gelmek size huzur verebilir.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status