İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Nisan 2019 – 21 Nisan 2019)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta tek çatı altında yaşamadığınız gençlerin davranışlarından dolayı hayal kırıklığına uğrayacak veya üzüleceksiniz. Özel hayatında gerçekleşmemiş bir söz, düzen, bir çeşit kayıp ya da aptalca bir hata olabilir. Bu yedi gün boyunca seyahatle ilgili değişiklikler olacak veya başka yerlerden gelen insanlarla stresli bir durum yaşayacaksınız. Hafta boyunca, başka bir şehirde veya ülkede bulunan yangın veya hava burçlarının altında doğan insanlarla ilgili haberleri yakından takip edin. Bu hafta, bir bebeğin, küçük bir çocuğun veya kendi çocuğunuzun hayatındaki bazı ilginç deneyimler veya olayları hatırlayacaksınız.

İkizler burcu bu hafta boyunca, Oğlak, Boğa veya Başak burcunda doğmuş arkadaş çevrenizdeki biriyle bir tür ayrılık veya hoş olmayan bir olay yaşayacaksınız. Genç İkizler erkekleri, ciddi ilişkilerden kaçınmak veya yeni girişimler başlatmaktan kaçınacakları zor bir hafta geçirecekler.

15 Nisan – 21 Nisan Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, eğlenmek için idealdir ama çok çalışmak için iyi değildir. Kendinizi mutlu, iyimser, cömert ve çok sosyal hissediyor olmalısınız. Sorumlu veya muhafazakar bir tutuma ihtiyaç duyulan daha ciddi meselelere katılmanız gerekirse, problemler ortaya çıkabilir. Lüks mallar, moda, kozmetik, tatiller ve eğlenceye aşırı para harcamadan, para sıkışık olmadan yapabileceğiniz hiçbir şeyden kaçının.

Cumadan pazara, akan ve kolay, daha dengeli bir duygusal ve ev hayatının tadını çıkarmalısınız. Huzur ve genel refah hissi, yaşam alanlarının çoğunun sorunsuz çalışmasına yardımcı olur. Bu, yeni arkadaşlar edinmek ve mevcut arkadaşlarınızla, ortaklarınızla ve ailenizle daha iyi ilişkiler kurmak için özellikle iyi bir zamandır. Bir kadın yardım, tavsiye ve kendi psikolojinizi anlamanıza yardımcı olmak için önem kazanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status