İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Kasım 2017 – 19 Kasım 2017)

İkizler burcu haftalık yorumunda haftanın başlangıcına göre İkizler duygusal ihtiyaçlarına eğilimli olabilirler ve kendinizi duygusal olarak güçlendirmeye çalışabilirsiniz. Veya sizi daha iyi hissettiren insanlarla zaman geçirmeye çalışabilirsiniz. Merkür gezegeni etkisi Pazartesi günü Neptün’e sertçe vuruyor ve daha savunmasız ve hassas olabilirsiniz. Hafta ortası, kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olması için eğlenmeye odaklanabilir ve kalbinizle bağlantı kurmaya çalışabilirsiniz. Merkür, Cuma günü Mars’a olumlu bir şekilde isabet eder ve enerjiniz daha yüksek olabilir ve daha hevesli olabilirsiniz. Aşk hayatında da sürpriz şeyler olabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle cumartesi günü işinizde yeni bir ay ile işinize odaklanabilirsiniz. Kariyer alanında hafta sonu ihtiyacınız olan enerjiye sahip olacak, yeni fikirler üretebileceksiniz. Uzun süredir yapmak istediğiniz bir iş ya da hobi için bu hafta kendinize vakit ayırmak isteyeceksiniz. Mevcut işlerinizdeki sorunları çözüme kavuşturmak da gündeminizde olabilir.

İkizler için haftanın en iyi günleri; Salı, Çarşamba, Cuma olacak. Daha üretken ve verimli olabilirsiniz, yeni projeler başlatabilir, yaptıklarınız için övgü alabilir ya da dikkatinizi verebilirsiniz. Yeni iş olanakları edinir, daha pratik ve ayrıntılı olursunuz ya da yaşam biçiminizi geliştirirsiniz. Haftanızı sevdiklerinizle bire bir vakit geçirerek sonlandırabilirsiniz. Sosyal ortamınız ya da aileniz ile haftanızı mutlu mesut geçirmek sizi yeni haftaya en iyi şekilde hazırlayacaktır.

13 – 19 Kasım Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu Kasım ayı ortasında romantik duygular içerisinde olabilirler. Eğlenceli şeyler ile uğraşmak, biraz kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Bu hafta aynı zamanda çalışma alanınızı ve yaptığınız şeyin tadını çıkarmanızı vurgular. Kariyer alanında çok güzel gelişmeler ya da fırsatlar vuku bulabilir. Bununla birlikte, 13 Kasım ila 15 Kasım tarihleri arasında, önemli karar alma süreçlerini uygulamak akıllıca olacaktır. Karışıklık, ilişkiler, gelecekteki hedefler, kariyer ve uzun menzilli planları etkileyebilir. Bir şekilde aldatma ihtimali var, sırrın ortaya çıkmasıyla zor bir süreç başlayabilir. Bir sırrınız ortaya çıkabilir. 15-19 Kasım tarihleri arasında olumlu bir tutum sergileyeceksiniz ve bilgi ile uğraşmaya hazır olacak, araştırmalar yapacaksınız. Sevdikleriniz ve çocuklarınızla iletişim kurun. Ayrıca, 16 Kasım’dan 18 Kasım‘a kadar, ilhamınız ve yaratıcı yanınızı iş hayatında çok iyi bir şekilde kullanabilir, çalışma arkadaşlarınızla uyum içerisinde çalışabilirsiniz. Bu hafta pratik bir çalışma rutininiz olabilir.

İkizler burcunda 18’inci yeni ay ile birlikte 6’ncı güneş evinizdeki yoğun Akrep’de olacak. Parmağınızı nabzınız üzerinde tutun, çünkü bu Yeni Ay, işiniz, sağlığınız ve rutin hayatınızla birlikte yeni bir rotaya başlamanıza yardım edecektir. Yeni başlangıçlar için bu yeni ay size gereken güç ve enerjiyi verecek. Makul yiyerek yeni beslenme alışkanlıklarını başlatın veya sağlığınızı bir şekilde geliştirin ve iş performansını artırmak için inisiyatif kullanmaya başlayın. Kötü alışkanlıklarınıza gerekli düzeltmeleri yapın. Bu düşündüğünüzden daha zor olabilir, ancak haftanın sonunda kendinizden gurur duyacaksınız. İş rollerinde bir değişiklik olabilir, belki de sorumluluklar artabilir ve daha fazla esnekliğe sahip olabilirsiniz. Kendinize dikkat etmeden, çevrenizdekileri düşünerek hareket edebilirsiniz. 18-21 Kasım tarihleri arasında para konusunda anlaşmazlıklar olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status