İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Ocak 2018 – 14 Ocak 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta yaratıcı projelere ve girişimlere odaklanabilirsiniz. Yaratıcı olduğunuzda ve bir şeyler size ilham verdiğinde daha fazla keyif alıyor olabilirsiniz. Hafta başında sıkıcı şeyler ile uğraşmak için daha uygun olabilirsiniz ve ayrıntılara daha iyi odaklanabilirsiniz. Yaptığınız işleri artırabilir, daha fazla sorumluluk üstlenebilirsiniz. Ancak kendinizi aşırı yormamaya dikkat etmeli, dinlenmeye da zaman ayırmaya özen göstermelisiniz. Haftanın ilk günlerinde yükselen enerjiniz iş ya da eğitim hayatında endişelerinizi de azaltabilir.

Bu hafta daha üretken olunca kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Perşembe günü, Merkür Oğlak burcuna giriyor. Önümüzdeki haftalarda önemli bir konunun kalbine ulaşabilir, daha fazla araştırma yapabilir ve hayata daha ciddi bir yaklaşım gösterebilirsiniz. Hafta sonu, sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirebilir, yalnız kalmak yerine bazı sosyal gruplarla birlikte olmayı tercih edebilirsiniz. Eğer kırgın olduğunuz biri varsa aranız düzelebilir.

8 Ocak – 14 Ocak Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta her şeyden önce, özellikle orta yaşlı kadınlarla olan ilişkinizde dikkatli olun. Farklı yanlış anlamalar, samimiyetsizlik veya ikiyüzlülük belirtileri, onlarla olan ilişkinizde ortaya çıkabilir. Bazı entrikalara veya manipülasyonlara maruz kalabilirsiniz. Kadınlarla finansal ilişkilerde de dikkatli olun.

Bu hafta özellikle ticaret hayatı ile uğraşıyorsanız daha iyi kazançlar veya karlar bekleyebilirsiniz. Artık, işiniz, eğitiminiz veya işinizle alakalı olan farklı kaynaklardan ek gelir sağlanabilir. Bazılarınız için bu hafta ekonomik anlamda umut verici gelişmeler olacak. Para veya finansal işlemler devam ederken, hafta boyunca başka bir yerden bir kişi veya şirketle olan ilişkinizde gerilim veya stres olabilir.

Bu hafta sonu seyahat ediyorsanız, harcamalarınızı her durumda karşılamak için yeterli paranız olduğundan emin olun. Aşk hayatında ise duygusal olmaktan daha çok pratik olacaksınız. Bunun nedeni hamilelik haberi veya doğmuş bir çocuk olabilir. Bir sebepten ötürü sevdiklerinizle yaptığınız sohbetlerde para da önemli bir konu olacak. Artık bazı duygusal-romantik ilişkiler yaşamak yerine ilişkiniz hakkında gerçekçi bir şekilde plan yapmaya ve eğlenmeye meyledeceksiniz. Bu hafta evinizde ve ailenizde hoş deneyimler yaşayacaksınız. Bu, yeni bir kazanım, ödül veya maddi yönden keyifli bir olay olabilir. Bazıları hafta sonu kısa bir tatile çıkabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status