İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Mayıs 2018 – 27 Mayıs 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta oldukça gergin zamanlar geçirebilir ve stresli ortamlarda bulunabilir. Borçlarınız ya da alacağınız ödemeler ile ilgili karşılaşacağınız bazı sorunlar ile beraber çıkış noktası arayabilirsiniz. Çoğu koç burcu hafta içi para harcamaya ilişkin daha fazla görev veya taahhütünüz olacaktır. Daha fazla masrafınız olabilir. Hiç hesapta olmayan harcamalar da canınızı sıkabilir ve birikimleriniz azalabilir. Şimdi ne kadar öfkeli ya da hayal kırıklığına uğramış olursanız olun, çatışmalardan ve anlaşmazlıklardan dolayı öfkelenmemelisiniz. Bunun yerine çözüm odaklı olmanız ve sakinliğinizi korumanız daha iyi olacaktır.

İkizler burcu bu hafta başarınız için belirleyici bir rol üstlenen biri olabilir. Bu hafta herhangi bir problem, hata veya diğer zorluklardan kaçınmak için en pratik şekilde hareket etme ve organize etme yeteneğiniz olacaktır. Aile içerisinde yaşanan bazı gerginlikleri de çözmeniz gerekebilir ve tüm görev size kalabilir.

Bu hafta bir toplantı ya da hoş bir vesileyle sevdikleriniz ile bir araya gelebilirsiniz. Alacağınız davetler sizi mutlu edebilir. Görevleriniz farklı bir nitelikte olacak, ancak genellikle evinizde veya ailenizde gelecekteki bir değişiklikle ilgili olacaktır.

21 Mayıs – 27 Mayıs Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta yeni bir eve taşınmak veya böyle bir şey aramak için iyi bir hafta olacaktır. Bu hafta mal mülk alım satımı ile ilgili de işleriniz yolunda gidebilir.  İyi bir gelişme aynı zamanda, evde onarım, yenileme, ev eşyalarının satın alınması veya çeşitli mülk davalarının kapatılması ile ilgili planlarınızla da bağlantı kuracaktır. Ev içi işler sizi strese soksa da bu hafta üstesinden gelebilirsiniz.

Hafta boyunca, ikizler burcu altında doğan hemen hemen herkes beklenmedik bir başarı yaşayacak ya da önemli bir plan, fikir veya projenin gerçekleşmesine yardımcı olacak bir şans elde edecek. Bu fırsatı çok iyi bir şekilde değerlendirmeniz gerekebilir. Aşk hayatında ise bu hafta sevdiğiniz insanın size ilgisi artabilir ve ilişkinizde her şey yoluna girebilir.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Mayıs 2018

Gelecek hafta başında, geleceğiniz için özel bir hafta geçirdiğinizden emin olacaksınız. Bu hafta tüm işlerinizi tamamlamak gelecek hafta size daha fazla zaman bırakacak. Şimdi önümüzdeki haftalar ve aylar için cesur planlar yapabilir ve hatta uygulamalarına hazırlanmaya bile başlayabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. defne Sevgi Kaya dedi ki:

    Merhabalar ben 21 mayis doğumluyum fakat ikizlermi bogami olduğumu bilmiyorum burcumu sorduklarında ikisi arasında kararsız kalıyorum cep veremiyorum

DMCA.com Protection Status